Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik meleg társkereső a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik meleg társkereső a legjobb?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok ezért olyan társkeresőt keresek ahol be lehet állítani hogy korombelieket dobjon fel a rendszer. Jó lenne egy olyan ahol nem reportolnak azért mert két randi után nem fekszek le senkivel. Illetve az is jó lenne ha komoly valódi emberek lennének fent. Pont ilyen társkereső biztos nem létezik de valami hasonló jó lenne. Egyébként ha nincs más a "népszerűeket" megpróbálom. Nektek melyik társkereső vált be?

ápr. 23. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Egyik se

Meleg vilag egy fertő, jobb ha megszokod

99% csak szexet akar

Biszexek a feleseguk mellett akarnak egy fiu szeretot neha szexre

Ugyhogy jobb ha vigyazol magadra

ápr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én ezt értem és nagyon sajnálom. De annyira magányosnak érzem magam hogy egyszerűen nem tudom mitévő legyek. Ha ismertek valami jó ismerkedő helyet Budapesten ahol a papák nem zaklatják a fiatalokat azt is megoszthatjátok velem.
ápr. 23. 18:03
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Iskolaba probalkozz vagy egyetemen
ápr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sejtettem hogy ezt megfogom kapni. Egyébként elsőre logikus gondolatnak tűnik de az embereken nem látszik melyik nemhez vonzódnak. Én meg nem fogok szerencsejátékozni főleg úgy hogy nem akarom magamról hirdetni hogy meleg vagyok. Addig jó amíg nem tudja senki az iskolába mert így nem cseszegetnek.
ápr. 23. 18:18
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Akkor barmelyik tarskereson valamelyik korobeli fiunak irj aki tetszik

Mas lehetoseg nincs

ápr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valószínűleg ez lesz mert mást nagyon tényleg nem tudok csinálni.
ápr. 23. 18:22
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

szerintem a tinder a legjobb ha kapcsolatot szeretnél és 18 éves vagy,

nem jó de a többinél jobb

ápr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ott a Romeo, Tinder, onnan keresem a srácokat én is.
ápr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!