Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Outolni készülök a nárcisztiku...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Outolni készülök a nárcisztikus édesapámnak, mire készüljek?

Figyelt kérdés

Sajnos a családom egyik jellemvonása a nárcizmus. Nagymamám is ilyen volt, anyám pláne, apám is, bátyám is, meg picit én is.


Tudni kell rólam, hogy 30 vagyok, tavaly outoltam otthon anyunak, aki rosszul fogadta annak ellenére, hogy liberális. Azóta van egy barátom, akiről reméli anyám, hogy egy ponton szakít velem, szal elkezdhetek végre csajozni...



Apámmal mindig is semleges volt a viszonyom. Szeret engem, minden évben elmegyünk valahova kirándulni, utazni, de igazából mindig csak ő beszél. Sosem kérdezte igazán nekem milyen a szerelmi életem. Pár éve külfölfön élek, de mikor hazamentem, mindig elszalasztottam a lehetőséget, hogy outoljak neki. Ezért gondolkodom azon, hogy meg kellene ejtenem telefonban. Így nekem sem kellene hazudnom, ha otthon csak egy napra megyek haza. Párom is pesti, így főként nála lennék nyílván. Mit gondoltok?



ápr. 25. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben egyedül mész, tedd, ha úgy érzed. Csak a párodat ne vidd magaddal. Nem azért, mert ciki. Elsüllyednék szégyenemben, ha apám rosszul reagálna és még a páromat is belekeveri.
ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, az outolást nem úgy terveztem. Igazából ezért is szeretném ezt letudni telefonban, mert akkor már úgy megyek oda, hogy tiszta a lelkiismeretem. Nem kell nekil se hazudnom. Párommal gyakran egy hétig nem látjuk egymást a külföldi munkám miatt.
ápr. 25. 12:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szurkolok neked.

Már rég óta gondolkozol ezen

Hajrá, ez az egyenes u út.

ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Nem értem a nárcizmus miért all szemben az elfogadassal
ápr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hashtaggeltem a pszichológiát is, hátha valaki jartas a témában, van ilyen családtagja. Esetleg fel tudja hívni a figyelmem valamire stb.
ápr. 25. 16:02
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

"tavaly outoltam otthon anyunak, aki rosszul fogadta annak ellenére, hogy liberális."


Tehát nem liberális.

ápr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Csak "divatliberális". Mint írta a t.kérdező, a családja ilyen téren defektes, hisz narcisztikusok. A narciszok csak kirakatból toleránsak és elfogadóak, illetve mindent divatból tesznek. De az is lehet, hogy a kérdező keveri a szezont a fazonnal és nincs tisztában a fogalmak tényleges jelentésével...
ápr. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bandynk24 ***** válasza:
100%

Vallj színt,legyél őszinte.

Önmagad elfogadása a lefontosabb.

Ne számítson a válasz.

Ne törődj vele mit gondolnak mások.

Legyél boldog!

ápr. 26. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyagilag már nem függsz tőlük, akkor csak csináld, ne agyald túl, a végeredményen változtatni úgysem tudsz.
ápr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!