Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kisfiús aktívként lehet párt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisfiús aktívként lehet párt találni?

Figyelt kérdés
27 évesen még rendszeresen középiskolásnak néznek a borostám ellenére is, és elég alacsony vagyok, csak a testem masszívabb, férfias felépítésű. Eddig csak fizetős fiúval voltam, ő azt mondta, hogy cuki vagyok, és nem is nézek ki rosszul, de ettől még nagyon nem merek ismerkedni.

ápr. 26. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne. Hidd el van akinek ez a zsánere.

Merj ismerkedni és éld meg a vágyaidat.

ápr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Ha meg sem próbálod, akkor nem.
ápr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A cuki jelző nem igazán férfias, de lehet, hogy csak a k*rva nem volt túl eszes.
ápr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában azért mert alacsony vagy kisfiúsnak néznek? Masszív testtel és borostaval is? Ez fura.
ápr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4: Szerintem az arcom miatt inkább, meg, hogy 170 cm vagyok.

Mikor 18 voltam egy prosti még személyit is kért, de most is szinte mindenhol elkérik.

ápr. 26. 15:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos találsz,de csak akkor ha elkezdesz ismerkedni....nem kell emiatt korlátokat felállítani magadban. hajrá !
ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem simán
ápr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De miért nem mersz ismerkedni? Igen lehet ismerkedni így is csak próbálni kell. Rengeteg ilyen oldal van. A masszívabb, férfias aktívok általában válogatni szoktak mert megtehetik. Szóval sok sikert!
ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!