Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Munkahely, edzöteremi zuhanyba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahely, edzöteremi zuhanyban hogyan próbálkozzak be?

Figyelt kérdés
ápr. 27. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Jó napot! Tetszik maga nekem. Szeretnék magával entyempentyemezni.
ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Hetero vagyok, de néha beállnak velem szemben a másik zuhany alá és néznek fürdőben. Izgi :D
ápr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2# Honnan tudod hogy meleg vagy biszexuálisok? Akkor benned is van némi hajlam? :)
ápr. 27. 15:17
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, nekem is van egy srác, akivel néha edzés után zuhanyzunk egyszerre, jó lenne kezdeményezni valahogy úgy, hogy akkor se ver meg, ha full hetero. Bár szerintem van benne hajlam.
ápr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy edzésről, akivel első közös zuhanyozáskor összeakadt a szemünk, majd egymás farkát néztük, majd újra szemkontaktus. Ezek után mégsem hagytam abba a zuhanyozást. Hosszan mostuk a faszunkat, több nem volt.


Második alkalommal edzésen nagyon sok szemkontaktus volt, közös fürcsi kimaradt.



Ebből közös faszverés lesz, tuti, de még ki kell várni.

ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5

Nekem hasonló úszás után volt, ki is vertük, csak újabban nem látom a srácot.

ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi inkább 50 felé közelítünk.


A csapattársai közt volt egy kis deszka 30-as, azt hittem vele van.

De aztán külön mentek haza.

#5-ös voltam

ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!