Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy a lányoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányoknak jobban tetszem, mint a fiúknak? 23/f

Figyelt kérdés
Nem értem a dolgot. Biszexuális vagyok. Alapvetően helyesnek mondott, izmos, sportos testalkattal. Ha nőkkel ismerkedem, közel nem találkozok annyi idióta kicsinyes elvárással, mint a meleg férfiak esetében (kék szemű szőke fiúkat szeretem..., lányos fiúk tetszenek..., túl magas vagy, túl alacsony vagy, túl határozott vagy...). Nem akarok mindenkinek tetszeni, de úgy gondolom egy jól szituált, magára adó, testével foglalkozó ember vagyok. Nem értem ezt a válogatást meg találgatózást, amikor sokszor a másik oldalon lévő illető kritikán aluli. Meg sem akar ismerni, mert zöld a szemem nem kék, barna a hajam nem szőke. Ismétlem magam, nem kell mindenkinek tetszek, nem a visszautasítás a bajom. Szimplán az, hogy felszínes pitiáner dolgokon dől el, hogy egyáltalán ad e annyi esélyt, hogy minimálisan is megismerjen. Én is szeretem a szépfiúkat, de azért nem a bőre árnyalata, vagy a haja színe dönti el, hogy meg akarom e ismerni vagy nem.
ápr. 28. 11:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

9,

"amikor valaki össze vissza válogat, miért nem néz előbb a tükörbe"

Mert sokkal könnyebb mások felé elvárásokat támasztani, mint magunk felé. Ez olyan, mint amikor valaki vágyakozik pl. szép házra, nagy autóra, egzotikus luxus nyaralásra. tudja, hogy elérhetetlen, de azért még vágyakozik rá és nem fogja beérni Suzukival vagy Daciaval, meg nem éri be a Lupával vagy a Balatonnal. Az emberek mindig többet akarnak, többre vágyakoznak, mint amit megengedhetnek maguknak. Így van a pasikkal is. Igények az egekben, lehetőségek a béka segge alatt. Sokan nem képesek szinkronba hozni a kettőt.

ápr. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Amugy tok ertelmes sracnak tunsz, eskuszom. Marmint nalam az tok pozitiv, amikor valaki ilyen problemakat taglal, mert ezzel azt sejteti, hogy o is ruhelli ezt a felszines, kepmutato, sokszor kicsinyes meleg vilagot. En is hasonlo helyzetben vagyok es hasonloan latom, nyilvan fontos a kulso, hazudik aki azt allitja, hogy nem, de kozben megsem a szokeherceg ferher lovon kombot varom, mert a realitas talajan allok es nem konyek melysegig turkalok az elvarasaim kozott. Nekem is vannak, kinek nincsenek?! De itt az alapokra gondoljunk: nem hanyagolja el a higieniat, apolt megjelenes stb. Ennek ellenere mi a valosag? Ket szot nem tudsz valtani, mar orulsz ha erti a kerdest, vagy csak szoba all veled, nem derogal neki a kommunikacio. En is ugy latom, hogy a lanyok fele, de inkabb negyed annyira eloiteletesek, mint a meleg ferfiak, kikotesek vannak, de sokszor olyan tesz kikoteseket akinel szebbet hanyok szilveszter masnapjan. En mar kezdem elengedni a parkereses tortenetet, egyetlen egy valami vigasztal, hogy ez a sok valogatos, ugyis tulvalogatja magat es a vegen egyedul marad, ez a heteroknal is igy szokott lenni 😙
ápr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Sok fiúnak túl magas az elvárása szerintem. Egyesek kicsit “álomvilágban” élnek. Amúgy nagy értelmes srácnak tűnsz, írj, ha gondolod. 19 F
ápr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#5


#2-es válaszolón én is nevettem:D

ápr. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
45%
#2 vagyok. Miért olyan nagy és sok elvárás, amit írtam? Ezt írtam: min. 170 cm és max. 180 cm körüli magas legyen, inkább hosszúkásabb arcformával és kicsit sportosabb, szálkás testalkattal. A haja rövid vagy középhosszú legyen, és ne takarja be a homlokát. Nekem az ilyen fiúk tetszenek.
ápr. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
22%
#2 vagyok. Ez a srác már álmaim netovábbja lenne: [link] De nem is feltétel nálam, hogy ilyen sportos testalkatú legyen.
ápr. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
91%

#16

Ahogy Szandi is énekelte, jó az álmodozás. Aztán a nagy szelektálósdinak magányos maszti lesz a vége.

ápr. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mostanság a srácok jobban megválogatják, hogy kivel is állnak szóba.
máj. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
En nem valogatok, csak ugy nezzen ki a srac mint Justin Bieber 🤣
máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!