Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mennyire könnyű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire könnyű (vagy éppen nehéz) egy párkapcsolatba bevonni egy harmadik személyt afféle barátság extrákkal szinten?

Figyelt kérdés

Tehát van egy jól működő párkapcsolat, ahol mindkét félnek igénye lenne egy olyan barátra, akivel közös programokat (kirándulás, színház, mozi, stb) lehet szervezni és néhanapján még a szexbe is bevonható.

Vannak ilyen jellegű tapasztalataitok? Mennyire lehet működőképes ez a felállás?



ápr. 28. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az főleg a harmadiktól függ. A barátság extrákkal egy olyan viszony amihez először barátság kell! Idegennel sosem lesz barátság ha kezdettől dugtok, és nálunk nem is működött olyan jól mint amikor tényleg egy régi barátot vontunk be.
ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

Mondjátok melegek, teljesen képtelenek vagytok egy "pár"kapcsolatban élni? Nem bírtok magatokkal ? Csodálkozunk azon, hogy milyenek a melegek, itt is ezer kérdés van arról,hogy miért olyanok a meleg kapcsolatok,amilyenek.

Lehet, hogy rosszul értelmezem,vagy barom konzervatív vagyok,de egyszerűen undor fog el ilyen kérdéstől...

Ennyi tisztelet nincs egymás iránt egy kapcsolatban,hogy "frissíteni" kell? Nem elég a sok családos,akik a melegekkel szórakoznak ? Még mi is hatványozzuk ezt ?

Persze,ha egy extrás baráttal összejön valamelyik fél, akkor a másik telesírja a világot,hogy jaj milyenek az emberek.


Legtöbbetek nemhogy párkapcsolatot,de még barátságot sem érdemelne egyáltalán.

ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
2, a heteróknál is ugyan ennyire gyakori ez, nem meleg szokás.
ápr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező. Te is párkapcsolatban vagy. Vagy ti kerestek harmadikat?

Hány évesek vagytok? :)

ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

#2: sohasem értettem, hogy nem melegek miért nézegetik a meleg kérdéseket?! Csak nem ennyire unalmas és frusztrált az életük?!

Kérdező: az ilyen sohasem működik, szerintem. Vagy sex, vagy barátság. Nem érdemes keverni a kettőt. Legyenek barátok közös programokra, kirándulásokra stb., és legyenek sexre. Ne keverjétek a kettőt!

ápr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Meleg férfi vagyok és egyedülálló ( sajnos ), ha ez megnyugtat, kedves 5-ös.


# 2

ápr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Pomazi73 ***** válasza:
83%
Szerintem könyebb mint egy heteró pàrnàl. Nekem tetszik
ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha külön tudod választani az érzelmeket a testiségtől, csak akkor működhet. Amikor a pároddal vagy, szeretkeztek. De amikor egy harmadik is van ott, az csak szex lehet. Nem mindenkinek megy, pláne ha a barátságnál többet kezdesz érezni a harmadik iránt.
ápr. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

2#kérlek mutass egy heteró párkapcsolatot ahol együtt vannak 20éve és egyik fél se lépett félre, nagy ismeretségi köröm van de nem tudok.

Több a válás mint akik 20éve együtt vannak.


Kérdésre a szexre csak külön lehet, és barátságra is

Együtt nem megy.

ápr. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Imádom hogy mindig azok fikázzák a nyitott kapcsolatban élőket akik full szinglik évek óta xd
ápr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!