Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Pluggal jártok boltba?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pluggal jártok boltba?

Figyelt kérdés
ápr. 30. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
ápr. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem. Én banyatankkal meg bevásárlószatyrokkal.
ápr. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én busszal.
ápr. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Nemtomfantom ***** válasza:
100%
Hát a 2-es válasza okozott pár perc önfeledt nevetést😂😂
ápr. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is! :-D


Amit írok, az sajnos komoly: gyalog szoktam, banyatankom még nincsen, de az sem tudná enyhíteni azt a lelki, utóbb esetleges testi fájdalmat, ami a lift működésére irányul (működik-e; kinézel indulás előtt párszor, s le is mész vele rendben).


Bevásárolsz a jó sorsban bízva, s hazaérve vernéd az összes mirelitet és mindent a földhöz, hogy 20 perc elmúltával leállt a lift, s minden cuccot fel kell vinned a hetedik emeletre.


Szerintem itt a plug már csak élvezet lehet...


ERGO: plug nélkül is lehet szenvedni bevásárláskor.

(Mondta a hangya a meséből, aki a tücsöknek faragott új hegedűt)

máj. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én igen, de nem csak boltba. Szeretem napközben hordani.
máj. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os.

Elnézést kérek a tudatlanságomért, csak felmerült bennem egy kérdés. Hogy működik ez a plug dolog? Ha egész nap be vagy dugaszolva alul, mintha parafadugó volna a lyukadban, akkor este mikor kiveszed, fél óráig nyikorogva-trombitálva süvít a szél, mint amikor leeresztik a lufit? Vagy hogy van ez? Ha bent van a plug, nem fúvódsz fel napközben, mint a szarvasmarha (tehén, csak nem akartam így írni, nehogy megsértselek) a lucernától? Vagy a plug mellett kicsusszannak a galambok? Vagy időnként ki kell venni a plugot leereszteni a szagos sóhajokat, nehogy túlfeszültég keletkezzen, aztán vissza kell dugaszolni? Na jó, akkor nem kertelek, kimondom magyarul, ami érdekel: hogy lehet fingani, ha folyamatosan bent van a plug? Vagy este kiveszed és ősrobbanás 2.0? Nem kell csempét takarítani utána? Már bocs a kérdésért, csak érdekelnek a technikai részletek. El sem tudom képzelni, hogy működik a dolog a valóságban.

máj. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

Ha valaki állandóan annyira bélgázos, ahogy írod, ott emésztési zavarról beszélünk, orvoshoz kellene fordulni.

máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok.


Kedves #7-es:


Alapvetően nem fingok sokat. De amikor kell, olyankor ha nem is mindig, minden pózban, de részben ki lehet engedni plug mellett is. Illetve eleve ki kell venni a plugot napközben pár óránként újra síkosítani. Ilyenkor is kijön az a galamb aminek ki kell. Szóval simán el lehet lenni vele egész nap is, nincs a nap végén felfúvódás és ősrobbanás. :D

máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8

Most utánanéztem, hogy átlagosan mennyit szellentünk naponta. A legtöbb kutatás 7-21 alkalmat ír. (Napi 7-8 körül a nők, 20-21 körül a férfiak (átlag!), de akadnak ettől eltérések. Az átlagos puki mennyisége 750-1500 ml/nap között van.) Szóval napi kb. 20 puki, vagyis 1500 ml (1,5 Liter bélgáz) az nem kevés, mégis teljesen egészséges és a normális tartományon belül van. Ezt csak úgy érdekességképpen. Szóval nem feltétlenül kell azonnal orvoshoz rohanni, ha valaki sokat ereget. Nyilván van egy kóros mennyiség, ami már kellemetlen, vagy akár puffadással, görcsökkel, fájdalommal is járhat. Akkor jó, ha segít az orvos. A keletkező gáz mennyisége függ az elfogyasztott élelmiszerek fajtájától is, pl. a hüvelyesek (bab, lencse, sárgaborsó, zöldborsó stb.), káposztafélék (káposzta, karfiol, karalábé, brokkoli stb.), húsok, tejtermékek, de a magas kéntartalmú borok is jobban serkentik a gáztermelést. Függ a mennyiség a hormonális változásoktól is (pl. terhesség), az egészségi állapottól (pl. idős kor, elhízás stb.), de még a táplálkozás közben lenyelt levegő mennyiségétől is.

Ennyi "pukilógia" mára elég is. :)


#9

Ez egy tök hasznos válasz volt, új infókkal, ma is tanultam valamit. :) Köszi! Pl. nekem eszembe se jutott volna, hogy ki kell venni pár óránként síkosítani, pedig belegondolva logikusan hangzik. Megnyugtató, hogy nem kell a bokádra madzagot kötni, hogy el ne szállj, mint egy lufi. :)

máj. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!