Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi bajotok a homoszexualitássa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajotok a homoszexualitással/melegekkel?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy sokan miért utálják annyira a melegeket.

2012. márc. 2. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Nincs bajom velük, több csaj jut nekem.
2012. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%
Semmi, ne provokáljál minket.
2012. márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Inkog Nito ***** válasza:
40%
Nincs vele bajom,mindenki azzal kavar akivel akar azonban amikor magamutogató módon kimennek az utcára és a képünkbe ordítják hogy EMMA VAGYOK és egy szőrös férfi néz rám akkor már sok nekem.Én se megyek végig az utcán évente egyszer mint a hetero-menet tagja.(Bár lassan már tényleg kell ilyen)
2012. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%

Én merek őszinte választ adni, tessék:


Az, hogy léteznek.

2012. márc. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Semmi bajom sincsen velük, egészen addig, amíg nem rózsaszín tüllben ugrálnak végig a városon. Az Ok, hogy felvonulnak a jogaikért, ha két srác normálisan felöltözve kézenfogva felvonul azzal semmi bajom sincsen, az értelmes tiltakozás a társadalmi kirekesztés ellen. Az alulöltözve provokálás viszont undorító, és ellenszenves!
2012. márc. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
10%

„Ha valaki férfival hál együtt, úgy, ahogy asszonnyal szoktak együtt hálni, ez utálatosság, amelyben mindketten részesek, ezért meg kell halniuk, vérük visszahull rájuk.”

(Lev. 20.13 )

A zsidó kultúra alapját jelentő Tóra, a keresztény kultúra alapját jelentő Biblia egyaránt tartalmazza, és mi a zsidó-keresztény kultúrkörben élünk, így kötelez minket a zsidóság által már háromezer éve megfogalmazott törvény. Bárki utánaolvashat a Leviták könyvében!

2012. márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Mert fogalmuk sincs arról mit jelent ha valaki homoszexuális és jó valakit felelőssé tenni a sivár életük miatt (mert a kormányt már nem elég), meg így értelmet nyer az életük gondolom, és/vagy vallási megszállottak akik a "szentségeiktől" egy centivel se látnak tovább. Jó érzés úgy leélni az életet, hogy "tökéletes" volt mindenben az illető és azt hiszi ezért majd megváltás vár rá. LOL
2012. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Azzal a fajta homoszexualítással nincs bajom, amikor diszkréten csinálják , és nem dörgölik az orrod alá, az erőltetetten elváltoztatott hangjukkal, p*csarázásukkal, a hovatartozásukat, végülis én sem dörgölöm mindenkinek az orra alá hogy hetero vagyok. De attól kiver a víz ha valaki az előbb említett módon viselkedik.
2012. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33%
nekem semmi bajom velük, ellentétben a leszbikusokkal és a ku..kal na meg a ribancok....ezektől van tele a cipőm!!!
2012. márc. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%
Az a gond hogy rengeteg meleg van és egy kis százalékok olyan mint a heterók hogy izompólóban kitett vállakkal mászkálnak 15 fokban vagy a nők hogy én tökéleset hajú műkörmös plázapi.csa vagyok. A heterók nyugodtan felhívhatják magukra a figyelmet max annyi hogy huhh ez hogy néz ki. De ha a melegek ugyan ilyen kis százaléka ezt megteszik azaz 100 ból 1 akkor úgy néznek rájuk mint ahogy az előzők említették, hogy nincs bajom ha diszkréten együtt vannak de ne rázzák a seggüket. És pont abból a 100 ból azaz 1 ember határozza meg a véleményüket miközben nap mint nap rengeteg meleg sráccal és csajjal találkozik az ember (a 99 másik) a pultoknál munkahelyen boltokban tömegközlekedésen akiről nem is tudják és teljesen diszkrét miközben csak arra vágyik legjobban egy heteró párt nézve akik egymás torkába vannak hogy neki miért nem lehet.
2012. márc. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!