Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Nektek is az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Nektek is az a tapasztalatotok, hogy 1 találka után mindenki lelép?

Figyelt kérdés
Volt a héten egy találkám ami nagyon jól sikerült. Erre ma írt, hogy nem akar többet találkozni sajánlja. A talin volt sex is, hiszen ezért találkoztunk.

2012. jún. 1. 09:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kiprobált és továbblépett lehet nem kellene rögtön sexelni
2012. jún. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy első/előző mondja.

Azért lépett le, mert a szextalálka erről szól. Ne légy megsértődve, de ez van. A túlnyomó többség ezt így fogja fel és másnap már nem köszön, ha szembejön az utcán.

Találkozz úgy, hogy nem szex a célod, hanem ismerkedés, randi, egyéb közös program stb. Abból lesz több is.

2012. jún. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Pláne, hogy meleg berkekben sokan rejtőznek, titkolóznak, nem akarják, hogy kiderüljön róluk otthon, munkahelyen, bla-bla-bla.

De ebbe a titkolózásba egy szextalálkozó belefér, más egyéb, több nem. Hiszen akkor már vállalniuk kéne önmagukat, nem süppedhetnének bele a kényelmes arctalan b.ziságukba.

Ha hagyományos(:D ?) találkozót kérsz és az lesz, akkor nyilván csak azok fognak elmenni, akik nyitottabbak, kiegyensúlyozottabbak, nem szoba/szekrénybenb.zik.

2012. jún. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Na vmi félreértés van! Én nem komolyat kerestem hanem sexpartnert, de olyat akivel rendszeresen lehetne. Ezt el is mondtam. És persze mindenki állította, hogy ő is azt szeretné... Na ez bosszant! Amúgy nem meleg tulajdonság ez... Legalábbis szerintem. Csak azt akartam felmérni, hogy vajon tényleg ez a szokás vagy van olyan ember még aki hasonlóan látja mint én. Hisz egy állandó sexpartner kényelmes mert már tudod mire számíts. Kényelmes mert nem kell újat keresni.... és még sorolhatnám miért....
2012. jún. 1. 12:29
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor meg mit csodálkozol?...

Nem jött be neki azt kész.

2012. jún. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pedig pont ez a problémám, hogy a többség csak alkalmi szexre keres partnert... És fogalmam sincs, hogy miképp vagyok összerakva, - én bizonyára egy meleg mutáns vagyok - de nekem ez elemi szinten nem jön be, el nem tudnám képzelni hogy egy sráccal az első randin összefeküdjek. És egy esetleges komolyabb kapcsolat esetén sem kellene feltétlenül felfednem magam, sőt, ezt csak akkor tenném, ha már készen állok, egzisztenciailag egy olyan szintre emelem magam, amikor e téren már függetlenné válok, anyagilag nem érzem meg a családom esetleges elfordulását. És ha az optimális körülmények közepette a nagy bejelentés a nagy Ő-vel párosul, akkor klappolna minden igazán... :) Viszont a kérdésedre visszatérve, szerintem egyértelmű miért fordult el tőled. Kipróbált és tova szállt... Ennyire egyszerű. Sajnos vannak efféle túlontúl könnyűvérű emberkék...
2012. jún. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ugyan már! Vannak társkeresők ahol vannak normális kapcsolatra vágyók!
2012. jún. 1. 17:52
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
6-os: osztom a véleményed ;)
2012. jún. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előző, ezt örömmel konstatálom... :D


Kérdező, természetesen vannak ilyen oldalak, de őszintén szólva oly kiábrándítóak, hogy az embernek még a kedve is elmegy az egésztől. Nem vágyom szőke hercegre fehér lovon, sem ultra macsós hústömegre, mindössze egy totál átlagos srácra, hétköznapi kivitelben. Ennyi... Lehessen vele beszélgetni, legyen egy kis intellektusa, legyen 18-25 közötti, legyen felelősségteljes, legyen tisztában vele mit jelent egy kapcsolat, gondolja komolyan és ne legyen feminin... Erre üzeneteket kapok 13-15 éves fiúktól, "mizu d.gunk?" vagy "csá szivesen lecumiználak" tartalommal. Na most ezekkel mit kezdjek, őszintén? Egyre reménytelenebb ez az egész párkeresősdi...

2012. jún. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
14%
őőőő sztem sok meleg (és hetero) pasi váltogatja a partnereit..mert tök izgi:)):D XD
2012. jún. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!