Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a jó és hogyan kell csináln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó és hogyan kell csinálni a prosztatamasszázst?

Figyelt kérdés
Megmutatná vki?

2012. júl. 1. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Kérdezd a ratyikat. Azoknak a betegeknek az a "G" pont.

Állítólag van olyan, hogy prosztata orgazmus.

2012. júl. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szóló is az:) Azért tudja ilyen jól. Amúgy bízz benne h van itt vki aki csinálja és ír privit:)
2012. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Igen, de gondolom u.a. a rác vagy, akinek a külső is nagyon fontos!
2012. júl. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
srác :P
2012. júl. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden férfinek az a "g pont", sok hetero is csinálja. (Mielőtt félreértenétek: nő vagyok, de ismerek ilyen férfiakat, akiknek a kifejezetten jó nők jönnek be, szexelnek is velük /talán többet, mint egy őket "kritizáló"/, de pr. masszázs is van).

Nem hiszem, hogy a melegek kifejezetten pr. masszázst többet csinálnának, ők szimplán d.gnak így, mert ez a legegyszerűbb módszer számukra. Ennyi.

2012. júl. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért jó?

Nem csak jó, de egy bizonyos kor felett kötelezően ajánlott bizonyos időközönként prosztatamasszázst csináltatni (szerencsés esetben barátnő is megtudja tenni, nem szerencsés esetben orvos). A felgyülemlett méreganyag így távozik, csökkenti a prosztatarák kialakulásának kockázatát, illetve az idősebb kori prosztata megnagyobbodás kialakulásának mértékét is csökkenti. Ezek az élettani pozitívumai. Amennyiben ezt egy nő teszi, mint szexuális "játszadozás" akkor még élvezetes is.


Hogyan kell csinálni?

Erről a neten számtalan sok cikk van, olvasgasd át őket.


Megmutatná vki?

Biztos vagyok benne, de az nem én leszek.

2012. júl. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztosak lehettek benne, hogy ahogy a melegek csinálják, úgy nem pr. masszázst csinálnak, ahhoz speciális testhelyzetre van szükség.
2012. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Különben valahol már feltettem a logikus kérdést: akik szerint feltétlenül fedi egymást az anális kielégülési vágy és melegség, továbbá a d.gás iránti vágy, és heteroság (magyarán: aki anált szeretne, meleg "lesz", aki d.gni, az hetero)- azok válaszoljanak már meg nekem arra, hogy a melegek közül a "csak" (vagy többnyire) a másikat megd.gni akaró miért nem válik előbb-utóbb heterová, és fordul a nő felé?


Ha szerintetek feltétlenül meleggé válik a pr. masszázs iránt vágyakozó, akkor fordítva is logikus lenne, nem? Hogy a d.gdosó meleg meg nőket fog d.gni.


Különben melegek is szerethetik, nem erről van szó, csak az átfedés nem feltétlen.

2012. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen olyannal próbálnám ki aki szimpi, hisz mégis csak egy kényes szitu lenne...
2012. júl. 1. 16:36
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
ma 16:33: Ez nagyon jó válasz.
2012. júl. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!