Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elhatároztam, hogy anyum elé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhatároztam, hogy anyum elé állok és elmondom neki, hogy meleg vagyok. Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy van barátom is, úgyhogy azt is mondani szeretném neki. De mégis mit mondjak neki? És mikor?

Köszönöm előre is az értelmes válaszokat!


23/F



2012. júl. 5. 21:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Anyu! Mondanom kell valamit lehet, hogy nem örülsz majd neki: Meleg vagyok...
2012. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
7%

1 biztos soha nem lesz ugyanolyan a kapcsolatotok, szüleidnek 1 csorba a gyermeknevelésben, akár ki is tagadhatnak. Ha én megtudnám hogy van meleg a környezetemben kib*szott gyorsan megszakítanék mindennemü kapcsolatot vele!

Pontozz le ha jónak látod, ez az őszinte véleményem, és hallottam már hasonló esetről, úgyhogy helytállnak amiket leírtam!

2012. júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Csegi89 ***** válasza:
94%
Nem kell túlspilázni, mert belezavarodsz. Így is, úgy is egy ideg leszel, úgyhogy a lehető legegyszerűbben közöld vele. Anyu, el szeretnék mondani valamit: az a helyzet, hogy meleg vagyok és van már barátom is...
2012. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Szia Muter!Meleg vagyok,ő itt a barátom:Péter.

Péter,ő itt az anyukám.

2012. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
21:38 Ha megtudnám, hogy egy ilyen rosszindulatú, kegyetlen ember van a környezetemben, mint te vagy, én is kib*szott gyorsan megszakítanék minden kapcsolatot vele, úgyhogy ez eléggé kétélű dolog... Egyébként a nagybátyám és a legjobb barátom is kb. hasonlóan gondolkodott, mielőtt megtudták, hogy én meleg vagyok, aztán rögtön máshogy álltak a kérdéshez...
2012. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
7%

Tudod erről eszembe jut egy vicc.

A fiú az apja elé áll azzal,hogy ő meleg.

Mire az apja rezzenéstelen arccal megkérdezi.

-Van neked luxus lakásod?Luxus autód?Milliós bankszámlád?

-A fiú zavartan válaszol:Nincs

Erre az apja:

-Akkor te nem meleg vagy,hanem egy rossz homár.

2012. júl. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5%

Nem rosszindulatú, kegyetlen ember vagyok, csak megvannak a határaim, elveim és ez a dolog semmiképp sem fér bele! Az meg pláne nem hogy a világ előtt felvállalják felvonulásokat szervezzenek hasonlók, számomra hányingerkeltő!

Én sem állok ki a világ elé mutogatni a f*szomat, és ordibálni hogy hetero vagyok------- ez msot a felvonulásnak szólt!

Nem kell nagydobra verni ennyi az egész.

2012. júl. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem is felvonulni akarok, csak már rettentően kínos, hogy a családom állandóan azzal szekál, hogy mikor viszek haza végre egy lányt. Pedig lányt soha nem fogok... Ezért fogom először anyunak elmondani, utána a többi családtagomnak. Nem akarok tovább titkolózni és bújkálni.
2012. júl. 5. 21:59
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Anya,te elégítettél férfiakat 23 évesen? Igen? Nahát én is " :D



Komolyra fordítva,állj elé,mély levegő és mond. HA szeretnek,úgyse harapják le fejed,maximum kicsit elkenődnek. :D

2012. júl. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy anyum nem fog teljesen megutálni emiatt. Lehet, ha a héten nézzük a hírekben a melegfelvonulásról szóló tudósítást, megkérdezem tőle, hogy mit szólna, ha az egyik fia meleg lenne.
2012. júl. 5. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!