Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek, ha nem merem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem merem a számba venni a párom nemi szervét, mert félek a fertőzésektől? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

A minap már majdnem ott tartottunk, de azt mondtam, hogy most nincs kedvem. Ciki lenne azt kérni, hogy orálhoz is húzzon óvszert?


21/F



2012. júl. 31. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
ha cumizod óvszer annak kicsit szar íze lessz xD én lufit folytam belőle midnig azért tudom :D am mossa le faszán aszt csá :D nyugi nem lessz fertőzésed :D
2012. júl. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
a nyál eleve tisztitja a fertőzést.. :D
2012. júl. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Van, aki ettől fél, mondd neki, hogy húzzon rá. Amúgy meg jó alaposan meg kell előtte mosni, 'szt annyi.
2012. júl. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
mosd meg sósavval
2012. júl. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok otthon a meleg szexben, de ha BÁRMILYEN félelmed van, nyugodtan mondd meg neki, hogy óvszerrel szeretnéd. Nyilván megpróbál majd rávenni arra, hogy gumi nélkül, de az egészség nem játék. Van direkt banán meg eper ízű óvszer erre a célra.


Nekem csak prostikkal van tapasztalatom, és orális szextől olyan fertőzést kaptam, hogy fél évig antibiotikummal kezeltek, egy másik alkalommal pedig háromféle gombakrémet próbáltam ki mire elmúlt... Le is szoktam a prostizásról többek között ezek miatt. És ezek nem utcai harcosok voltak, hanem a középkategória (interneten rendelő egyetemista lányok).


Szóval: az egészség nem játék, SEMMI nem ér annyit mint az egészséged, még ha ott és akkor nagy is a pszichológiai nyomás.


Más a helyzet, ha állandó párkapcsolatban éltek és mind a kettőtöknek papírotok van arról, hogy egészségesek vagytok.

2012. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5%
Akkor legyél hetero, de ott is elkaphatod úgyhogy ha ennyire fosol akkor legyél aszexuális vagy mi.
2012. júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Én sem vagyok a melegek nagy támogatója, de néha hajlandó vagyok segíteni ilyen témákban - a nagyon toleráns pillanataimban :D


Léteznek ízesített óvszerek, amivel eltűnik a latex-íz. Szvsz az orál és a gumi nem jó párosítás. Inkább küldd el orvoshoz, ő aztán elküldi laborvizsgálatra és kiderül, hogy van-e okod tartani tőle.

2012. aug. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem alkalmi kapcsolat, és úgy értelmezem h nem az akkor ha a párodnak nem volt 100x másik annyira nem rizikós de talán ha elmondod neki és elmentek egy vizsgálatra ahol megmondják hogy van e vagy nincs e valami utána nyugisan leápolhatod gumi nélkül
2012. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menjetek el orvoshoz és akkor kiderül egészségesek vagytok-e. Óvszer nélkül igazi a szopás!:D
2012. aug. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb szűrővizsgálat eredménye nem tükrözi az épp aktuális állapotot, és a gomba nem a legdurvább amit elkaphatsz.


A biztonságos szex pont olyan alap dolog (kellene hogy legyen) mint a fürdés vagy a fogmosás. Az a ciki, ha valaki nem érti, hogy miért fontos.

Szerintem tök normális dolog, hogy kell a gumi, ha ennyi esze sincs, én simán szakítanék vele a helyedben.

2012. aug. 5. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!