Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mire számíthat egyetemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthat egyetemi kollégiumban egy olyan srác, aki nyíltan vállalja, hogy meleg?

Figyelt kérdés
20/F

2012. aug. 17. 21:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
verésre
2012. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem voltam koleszos, és nem vagyok meleg sem, de nem tartom jó ötletnek egy ilyen helyen nyíltan felvállalni...
2012. aug. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%
szerintem se vállald fel mert halálra fognak cikizni sajnálom de ilyenek a fiatalok :( én sem értem hogy miért kell másokat cikizni mindenki olyan amilyen
2012. aug. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Én felvállaltam és semmi sem történt :)

Megverni nem is próbáltak, mert "izomálat" vagyok, de vannak elegen akik messze elkerülnek. Viszont vannak jó haverjaimk és egy két barátom is (mind fiuk) akik kedvelik a társaságomat és mindegyik hetero.

2012. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Veréstől nem félek, 8 éves korom óta karatézom, szerintem meg tudnám magam védeni.
2012. aug. 17. 21:30
 6/22 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem meg ne titkold...de nem kell ezzel kezdeni, mert tudod sok az előítéletes ember...szerezz igaz barátokat ott is :) aztán idővel elmondod nekik, nem kell ezzel kezdeni, de titkolni sem :)
2012. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Ha meg tudod magad védeni akkor szerintem se titkold - hátha szembe jön veled egy helyes homo srác.
2012. aug. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

"hátha szembe jön veled egy helyes homo srác"


Bár így lenne!!! :)

2012. aug. 17. 21:44
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
Büszke ne legyél rá,provokatívan ne hangoztasd.Ha így teszel a többség meg sem tudja,elég ha az tudja akinek kell nem?Ha mégis hangoztatod és provokálsz vele akkor meg viseld a következményeit.Mindíg az volt a véleményem hogy az emberek többsége nem emelne kifogást a homoszexualítás ellen,mert ha emelne is meg nem szűntethetik-viszont azzal hogy hangoskodnak,nem létező jogfosztásokról papolnak és büszkén verik a mellüket-nos ezzel pontosan kivívják az ellenszenvet maguk iránt.Leonardo Da Vinci is homár volt,mégsem ez adott neki okot a büszkeségre és nagy emberként van elkönyvelve függetlenül ettől.Mert nem azzal akart kérkedni hanem azzal ami valódi érték-a tehetségével.A vállalás tehát egy dolog,a kérkedés egy másik-ezt tartsd szerintem szem előtt.
2012. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátom ott ismerte meg az élettársát, 8 éve együtt élnek. :)

Ő sem ezzel kezdte, hogy sziasztok, meleg vagyok, de ha valaki megkérdezte, nem köntörfalazott, elmondta. Szerintem te is tégy így: ne ezzel kezd a bemutatkozást, hogy "Szia, Józsi vagyok, meleg", viszont ha kérdezik, ne titkolózz! :)

2012. aug. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!