Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bi/Meleg srácok! Ismertek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi/Meleg srácok! Ismertek olyat aki megbánta, hogy kipróbálta sráccal?

Figyelt kérdés
Én is szeretném, de nem tudom, hogy jó ötlet-e. Már elmúltam 18 tehát javában tudni kéne mit akarok, de ezt a témát mindig tereltem, de mégis nagyon vonz, hogy egy srác elégítsen ki. Simogatás és smár is érdekel. Csak félek ha megteszem akkor nem lesz már vissza út. Szóval mit mondanátok? Ja és a másik h nem tudom mennyi esélye van h olyan srácot találok akivel tényleg benne lennék, mert csak átlagos de semmiképpen nem duci vagy csúnya sráccal szeretném...

2012. aug. 20. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
ha kiakarod próbáld.a te segged nem a miénk...
2012. aug. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
11%
Ez már ferde hajlam, ha még válogatnál is..
2012. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem izgat fel egy beszólás se:) Na és eleve nem az én fenekem lenne...:P
2012. aug. 20. 16:54
 4/10 anonim válasza:
100%
Nem vagyok meleg, de ha te úgy érzed, hogy a fiúkat szereted akkor mit habozol?...
2012. aug. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
én már kiprobaltam es jó volt nem antam meg de megsem lettem full b. zi max bisex vagyok de nem bánom megnősültem van gyerek is mai napig is kilengek néha :-)
2012. aug. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
előző: büszke lehetsz magadra.
2012. aug. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, egy orális kielégítés még nem a világ. Ettől még nem soroltatsz be kategorikusan egyik csoportba sem. Nem lesz visszaút? Azt érted ez alatt, hogy (miután megtörtént) rájössz és bevallod magadnak is: ez valóban te vagy, ezt te valóban akarod (gyakrabban vagy ritkábban, ez most mellékes)? Persze ne hidd, hogy ez könnyű (lesz). De kérem, pontosan ez mindennek az alfája és omegája! Az sem mindegy, hogy szerelem kialakul-e, esetleg pont ettől félsz, hogy ez lesz. Vagy simán csupán arról van szó, hogy szexualitás - mint aktus - szintján vonzódsz a dologhoz. Ezt sokkal könnyebb elfogadni. Egyébként nem ismerek olyat, aki megbánta volna. Maximum azt mondta, hogy rendben, ez most megvolt, de soha többet, ez nem ő. Sokkal inkább olyat, aki utána sem hitte el, hogy mit élt át. Ugyanis annyira élvezte...
2012. aug. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Próbáld ki ha izgat. Hidd el jobb lesz ha kipróbálod és rájösz, ez nekem kell vagy nem kell kategória. Ha elnyomod csak rosszat teszel magadnak. Mit próbálnál ki? Análszexben aktív orálban meg oda vissza? Amúgy ha már egyszer kipróbálod akkor mindent:D

Biztos fog találni olyan pasit aki tetszik neked.

17.17 Szép vagy, hogy csalod a feleséged. Az most mindegy, hogy a saját nemeddel. Nem bírod ki f*sz nélkül?

2012. aug. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"jó ötlet e"

ez nem ötlet kérdése. egyébként csak addig bánja a fiú amig elnem fogadja magát.

nekem is nagy lelki furdim volt ,hogy jaj mi tettem,és ez undoritó,és ... aztán 2hét mulva ujra csináltam-mert nagyon élveztem- aztán ez a szégyen érzet elmult.utólag vissza gondolva nagyon örülök,hogy megtettem a kis megingás ellenére is.

2012. okt. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok a történet végére is :)


Végül kiismerted önmagad?

2017. júl. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!