Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hozzávetőleg hány olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzávetőleg hány olyan ismerősöd van, akiről tudod vagy úgy gondolod róla, hogy meleg?

Figyelt kérdés

Ha tudod róla, zavar a mássága?

Ha gondolod valakiről, akkor miből gondolod, hogy meleg?



2012. okt. 27. 21:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
3 olyan van és nem zavar. 24F
2012. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

2. Az egyik nagyon jó barátom és a párja.

Nem zavar a mássága egyáltalán, nem is változtatott semmit a kapcsolatunkon az, hogy elmondta.

2012. okt. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
1, és nem a mássága zavart, hanem az h kétszínű és elég undorító egy ember:D
2012. okt. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
2. mindkettő aranyos, nem zavar
2012. okt. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
1%

Mi az, hogy meleg? Homoszexuális, esetleg b*zi, ha közönséges akarsz lenni.

Amúgy nem tudom: alapvetően nem érdekel az emberek szexuális orientációja, nem ez alapján ítélem meg őket, hiszen ez magánügy. Nem is gondolkodom kellenek.

Pont ezért, ha így - anélkül, hogy akarnám - megtudnám, akkor az illető valószínűleg direkt terjeszti magáról, szóval nagy valószínűséggel elkezdeném kerülni.

2012. okt. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
1 ilyen ismerősöm van - tudom róla - és nem zavar.
2012. okt. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
1 olyan van akiről biztosan tudom, ő nem is titkolta sosem, osztálytársam volt és jó viszonyban voltunk. abban az osztályban még volt kb. 3 ember akiről ilyen feltételezések voltak (lányokra is gondolok itt most, nem csak fiúkra)
2012. okt. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
10 ismerősöm van, mind bevallottan meleg. és nem zavar, mindenki csináljon, amit akar. :) 23N
2012. okt. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

kettőről tudom mert ők maguk felvállalták, ill. az egyikük nekem, nem, de közös ismerősöknek mondta el.

van egy harmadik is, aki beszélt erről közös ismerősöknek, de ez nem lehetett tán annyira komoly mert azóta megnősült.

(mindhárom férfi)

gondolni nem gondolom másokról.

durván 200-ból lehet ez a 3 ember.


nem zavar, mert nem tartom egyikükkel se a kapcsolatot, régebbi ismerősök.

2012. okt. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

két ilyen ismerősöm van. Az egyikkel munka kapcsolatban vagyok. Nagyon jó fej. Rengeteget segít. Ő egy számítógép guru.

A másik pedig egy rokonom. Ő nem tudja, hogy én tudom róla.

Saját szememmel láttam őt, amikor Balatonon a zuhanyzóban térdelt egy pasi előtt. Nem szóltam neki, hogy láttam.

Érdekes látni a vergődését, amikor társaságban szóba kerül a meleg téma. Harcosan meleg ellenes kijelentései vannak.

2012. okt. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!