Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha barna nadrágot veszek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barna nadrágot veszek, akkor tényleg melegnek néznek? Vagy ez is már a melegek védjegye lett?

Figyelt kérdés

2012. dec. 6. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem! akkor öregnek.
2012. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ugyanez vonatkozik a barna pólókra, cipőkre, pulcsikra, sálakra, sapkákra, zokinkra stb..

Egyébként még ha a rózsaszínt kérdeznéd...

2012. dec. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Ez most komoly? Nehogymá azt mondjátok, hogy ha barna pólóban vagy nadrágban vagy akármiben vagyok akkor köcsögnek néznek.
2012. dec. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ú! Barna színben tolod? Te elég merész vagy. Ez olyan vén tatás fosszínű borzadály, hogy elsüllyednék benne. Még cipőben is ronda, nem hogy nadrágba. A barna szín csak női hajszínként tetszetős, minden más verzió ótvaros szar, izléstelen szerintem.
2012. dec. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez hivatalosan a legnagyobb hülyeség amit a mai nap folyamán hallottam. Köszi!
2012. dec. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Pffffff... dehogy is! Inkább egy jól megválasztott barna szín, mint vmi türkizkék vagy pink... a barna egyáltalán nem meleges sztem...


23/l

2012. dec. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Annyiból előnyös a barna nadrág,hogy nem látszik ,ha befosó benne.
2012. dec. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

én most olvastam, hogy a legtöbb meleg ruhában jár-kel, ezért sürgősen dobj le magadról minden ruhát, mert akkor bizony mindenki azt fogja gondolni rólad, hogy meleg vagy!

és tudtad, hogy a melegek szoktak ebédelni? ezt tartsd a fejedben, akármikor is elmész egy nyilvános étterembe dél körül!

2012. dec. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jajj.. ez függ a szabástól is. Az, hogy milyen a színe valaminek nem feltétlenül öregít. Oké, nem azt mondom hogy egy élénk színű ruhában nem néz valaki ki fiatalabbnak mint szürkében vagy barnában, de erre nem lehet építeni. Nyugodtan vegyél fel barnát, ha amúgy jól néz ki
2012. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!