Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ciki ha kipróbálnám a szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha kipróbálnám a szexet egy másik pasival?

Figyelt kérdés
A női szerep nem érdekelne,csak a férfi...

2013. jan. 15. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

ciki lenne ha tudna róla egész Magyarország...

ezért kell titokban tartani...

2013. jan. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Testfelépités szempontjábol F vagy?
2013. jan. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5%
hát...eléggé gáz, ha nem vagy búza
2013. jan. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%

Szóval egy pasit akarsz seggbe durrantani?

Ha bele gondolsz,100 hogy ugyanaz,mint egy nőnek a segge.Csak alatta van a csomag.

2013. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem gáz bár a homo kapcsolatban ugyanúgy adok kapok van mint bármelyik rendes párkapcsolatban. De ha találsz olyat aki mindig befogadó fél lesz a kedvedért és nincs baja ezzel akkor miért ne csinálhatnád. Szabad országban élünk.
2013. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány lennél és a barátod mellett akarnád kipróbálni másik pasival az viszont már gáz volna..
2013. jan. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
ha búza vagy akkor nem ciki. Ha nem tartod magad búzának akkor meg rosszul gondolod, mert egy kicsit csak az vagy. Szóval mégis csak nem ciki. Biztos találsz 100 köcsögöt is aki örömmel bepucsit a szőrős hátsójával, sok sikert hozzá
2013. jan. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki!

Én is kipróbálnám (ráadásul a passzív, vagy "női" szerepet), de valahogy mindig csak kamusokba futok bele itt neten, vagy szimplán nem "tetszem" senkinek.

Szóval, ha netán van kedved, dobj egy privit (bár sejtem mi lesz a válasz, ha látsz rólam képet...)

2013. jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem miért kell leszavazni, én csak segíteni akartam...
2013. jan. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
szerintem nem. amúgy én ezeket nem értettem soha miért másoktól függ a véleményünk? :) mert ha olyat kérdeznél hogy gáz hogy embert ölnék az kicsit para de ez olyan dolog amit nem mással hanem magaddal kell megvitatni más véleménye lényegtelen ha érdekel akkor természetesen próbáld ki
2013. jan. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!