Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Edzőteremben hogyan lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edzőteremben hogyan lehet felismerni, ha valaki meleg? Érdemes itt ismerkedni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Farpofával emelgeti a súlyokat.
2013. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Én nem vagyok meleg szóval azt nem tudom.

Viszont kondizok,és és a konditerembe nem ismerkedni járnak az emberek! K*rva zavaró lehet edzés közben.

2013. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én sem edzés közben gondoltam, hanem edzés előtt vagy után. Én is utálom, ha edzés közben zavarnak.
2013. febr. 3. 21:21
 4/9 anonim ***** válasza:
2%
Ha olyan illegetem-billegetem magam bu.zi akkor azt könnyű megismerni,bár én akkor nem tudnék edzeni,mert haverommal nyomatnánk a bu.zis poénokat.
2013. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Bámulja a segged.
2013. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát szerintem, az ilyen "illegetem-billegetem magam bu.zik" nem nagyon járnak kondizni, valamint nem is az eseteim. De te jó nagy homofób vagy! :)
2013. febr. 3. 21:24
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Azért annyira nem,ha nem velem akarnak kikezdeni,akkor nincs bajom velük.
2013. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10%
rózsaszín ruciba van
2013. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%
Érdekesek a válaszok. Fel lehet ismerni. Járás, beszéd mozdulatok. Ja nem rózsaszín ruciban vannak.Egyébként személy szerint semmi bajom velük. Ja edzés közben is lehet ismerkedni és dumálni is. Itt annyi a gond, tovább tart az edzés. Nyilván csak azokkal tudsz beszélgetni , ismerkedni is akik vevők erre. Nekem ilyennel nincs gondom. Nem vagyunk egyformák.
2013. febr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!