Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek? Sok helyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Sok helyen olvastam, hogy divat a homoszexualitás a fiatalabbak körében. Mint gimnazista én ilyet még hírből sem hallottam, sem általánosból, sem szakközépből, vagy más gimikből, pedig ilyenekre azért felfigyel az ember.

Figyelt kérdés
A Zara, Bershka, Pull and Bear gyerekek tényleg tömegesen elszaporodtak, de még ők sem buzulnak, sőt én inkább azt látom, hogy rájuk nyomulnak a hasonló korú lányok. Szóval inkább csak a divat változott szerintem és nem a szexuális orientáltságuk. Személyes véleményem szerint a cionista liberálisok terjesztgetik az ilyen pletykákat, de ha nektek más a TAPASZTALATotok, akkor örömmel fogadom a válaszokat.

2013. márc. 7. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Divatmelegek nem léteznek. Ezt csak a rosszindulatú heterok terjesztik.
2013. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az öltözködés nem mond el semmit sem, az égvilágon semmit sem az ember szexualitásáról. A sok ökör ember azt hiszi, hogy minden meleg imád soppingolni meg körömlakkokról beszélni, holott a szexualitásuk egyáltalán nem határozza meg az ízlésüket és az érdeklődési körüket. Szóval, igen ,teljesen egyet értek veled. A divat változik, a hagyományos nemi formák a divatban egyre inkább elmosódnak, sőt bizonyos területeken a társadalomban is, éppen ezért leb.zizni valakit, csak mert úgy öltözködik ahogy, borzasztó bigott viselkedés. Szóval igen, a divat változik, de az öltözködés, ismétlem, semmit nem árul el a viselője nemi hovatartozásáról. Csak az emberek azt hiszik, minden homoszexuális rózsaszínben meg csillogós bőrnadrágban jár, holott egyáltalán nem így van. És nem elég, hogy hülyék a témához, ostobák, de még arra is lusták, hogy legalább utánanézzenek a dolgoknak.

Ja, és homoszexuálisnak lenni nem divat. Egy teljesen hetero pasi SOHA nem fog felébredni egy reggel úgy, hogy "na, akkor mától csak farkat fogok dédelgetni".

2013. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok hülye ember van. Sokan írnak. Sokan elolvassák. Most akkor az igaz? Nem.

Divatmelegek nincsenek. Van aki teljesen érthető okokból kipróbálja azonos neművel, aztán végül egy ellenkező neművel köt ki. Ennek millió-egy oka lehet, de a divat, az nem.


Létezik olyan, hogy valaki bi-curious. Egyébként nagyon sok ilyen ember van, ők azok akik kipróbálják valószínűleg élvezik, de nem mondják hogy biszexuálisok, mivel az ellenkező neművel jobban szeretik.

Van olyan elmélet mely szerint a szexualitásnak fokozatai vannak. Eszerint a legtöbben biszexuálisok, de van egy preferenciájuk ezért nem is próbálják ki a másik felállást. Van aki kipróbálja. Ez nem divat.


Egyébként Magyarország tele van homofóbokkal, ha csak az azonos nem képviselői kinézetét megdicséred, már kapod a beszólásokat.


A személyes véleményed nem igaz. Mondd már meg hogy szerinted mit jelent a liberális? a cionista? Mert szerintem fogalmi zavaraid vannak ha azt hiszed ők terjesztenék ezeket.

2013. márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy nagy ostobasag. Valaki nem lesz meleg divatbol. Vagy annak szulettel - mint en -, vagy nem es akkor inkabb undoritonak tartod - meg akkor is ha egyebkent nem utalod oket magukat ezert.
2013. márc. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Márt nem nagyon tudok hozzátenni az előző hozzászólókhoz...Talán még annyit, hogy leginkább (szerintem) azért mondják hogy 'divat', mert a bulikban ha két lány csokólozik, akkor ők már 'lezbikusok', de ők ezt csak a fiúk miatt csinálják...És még azért is mondhatják, mert egyre többen merik vállani hogy mekegek, amiből sokan arra következtetnek, hogy biztos divat lett...
2013. jún. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Azok a lányok, akik ilyen fiúkra nyomulnak, inkább legyenek leszbikusok, de komolyan... Ugyanis nincs sok különbség a mai divatos fiúk és a leszbikus lányok között.

Ha valaki úgy öltözik, mint egy meleg, és ha kérdőre vonod, akkor még ő van felháborodva, na ez baj, mert ha valaki nem úgy öltözik mint egy díszes PÁVA - ergo nincs feltűnési viszketegsége, - akkor nem fogják megkérdőjelezni a nemi identitását. Aki nem ad erre okot, azt nem bántják. Csak fel kéne fogni végre!

2013. jún. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Ja és a leszbikus lányoknál a "fiúsabb" típusra gondoltam... És a mai srácok tényleg baromira hasonlítanak ezekre a lányokra.. Csak megakadtak félúton.
2013. jún. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!