Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A Meleg férfiak undorodnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Meleg férfiak undorodnak a lányoktól?

Figyelt kérdés
Az tény hogy vonzodnak a férfiakhoz de a lányoktól undorodnak? Vagy minimálisan ő hozájuk is vonzodnak?

2013. máj. 21. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Én lány vagyok, hetero, a férfiakhoz vonzódom, de a nők iránt nem érzek utálatot.
2013. máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem,egyszerűen csak nem indulnak be a női testre.
2013. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1- ső én meg fiú vagyok hetero és én sem érzek utálatot a fiúk iránt de nem vonzodom hozájuk én igy értem te vonzodc a lányokhoz?
2013. máj. 21. 15:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

én leszbikus vagyok de nem undorodok a pasiktól, nem is utálom őket, semmi ilyesmi

egyszerűen csak nem hoznak izgalomba :D

2013. máj. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én meleg vagyok és a lányoktól én sem undorodom (sőt, tök jó lány barátaim is vannak).. viszont (no offense) szexuális értelemben számomra undort kelt a punci.. :-/

23f

2013. máj. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Béla211 ***** válasza:
89%

Ezzel én is így vagyok:D. Meg szerintem sokkal szebb egy férfi fenék mint egy női.

F/26

2013. máj. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ftf1983 ***** válasza:
100%
Miért undorodnának a nőktől a melegek? Egyszerűen nem váltanak ki belőlünk szexuális izgalmat. Viszont egy szép nőt a melegek is szépnek látnak és ezt el is ismerik.
2013. máj. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem undorodunk a nőktől, csak szexuálisan nem tudnak lázba hozni. Persze a szép nőket mi is szépnek látjuk, csak úgy mint a heterók, vagy mint a csajok a pasikról eldöntik hogy szép, vagy nem szép
2013. máj. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!