Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az elítélendő, ha idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elítélendő, ha idősebb pasihoz költöznék fel Pestre, hogy tudjak hol lakni? Homoszexuális vagyok, és vele így minden nap. Semmim, sincs. Középkorú vagyok! Ez megvetendő?

Figyelt kérdés
Már 30 is elmúltam, semmit nem értem el az életben, semmim sincs. Havi 22.800 Ft segélyből élek itt. A szebb jövő reményében költöznék fel!

2013. jún. 12. 21:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
35%
Inkább lakok a híd alatt, mint hogy a fingómat fugázzák.
2013. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
Tudod, kit mit mondott a lázár jankó azokról, akiknek semmijük sincs?
2013. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Az első kérdésnél valami félreértés lehetett, kkorú alatt középkorút értettem, nem kiskorút.

Egyszóval, örülök ha ki tudom fizetnia vonatjegyet a Keletiig! Egy nagy táskám van, más semmi. Én választottam ezt az utat, ott biztos könnyebb munkához jutni is!

Csak minden nap térdelek.

2013. jún. 12. 21:19
 4/23 kovpet ***** válasza:
100%

Középkorúnak nem számít tíz év, egyértelműen kamus vagy.

Vagy mégis kiskorú.

De inkább egy unatkozó tini vagy wannabe-bölcsész.

2013. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Muszáj valahol lakni. Itt vidéken rokonoknál vagyok, de már látom rajtuk, hogy terhes vagyok számukra!(ez érthető is)

Szüleim régen elváltak, apámat 20 éve nem láttam. Rokonaink nincsenek. Megismerkedtem egy pasival, leveleztünk, találkoztunk is és megengedi, hogy ott lakjak csak minden nap ki kell elégíteni.


Mivel a nemi identitásom, meleg, passzív így megteszem, de csak gumival engedem. Ha munkát is találok, az első fizetésig is ennem kell valamit, de ezt még nem tudom miből fedezem?

Most nyáron kevés a rezsi, ezzel nem lehet probléma a pasinál, viszont a kaját még nem rendeztem le.

2013. jún. 12. 21:27
 6/23 kovpet ***** válasza:
100%

Tegyük fel, hogy nem kamu.


Akkor mit vársz? Ez van, így döntöttél.


Az "elítélendő" értelmetlen. Jogilag nem az, más meg miért számítana? Mindenki mást gondol és érez helyesnek. Tedd, amit akarsz és amire lehetőséged van, csak ne okozz kárt másoknak. Ezzel nem okozol, csak saját magadnak esetleg.

2013. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

4@. Bár igazad lenne! Nagyon örülnék neki, de sajnos ez a száraz valóság!

Soha nem gondoltam, hogy ide fogok jutni, de nem tudok mást tenni! Albérlet minimum 30 ezerbe kerülne egy szoba, plusz a rezsi. Ezt nem előlegezné meg nekem egy háziúr sem! A manus, akihez megyek, annyira nem jön be, de ragaszkodik hozzá, hogy minden nap....

2013. jún. 12. 21:32
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor rak majd ki az utcára amikor csak akar.


Valahogy máshogyan próbálj megkapaszkodni, mert kiszolgáltatott leszel.

2013. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

8@. Tisztában vagyok ezzel! De, mivel anyagilag a 0-án vagyok, tudsz más lehetőséget? Semmi ismerősöm nincs Pesten csak ő! Ha találok is munkát, az első fizetésig ki kell húznom valahol! Főleg, ha még albérletre egy hónap kauciót is kérnek, akkor 2 hónapig kell a pasinál laknom, míg elköltözhetem onnan egy elbérletbe!


De, addig is miből veszek kaját? A lakhatást megbeszéltük, de mit egyek?

2013. jún. 12. 21:43
 10/23 anonim ***** válasza:
92%
Én nem ítéllek el. A muszáj nagy úr, ha valóban nincs más lehetőséged. Ha a pali normális és nem használ ki, akkor rendbe van a dolog. 30 éves vagy, nem vagy már gyerek, tudsz önállóan gondolkodni, az életed és sorsod felet gyakorlatilag már te rendelkezel. tedd, amit jónak, helyesnek látsz. Vigyázz magadra és sok sikert a nagyvárosi élethez, csak vigyázz el ne nyeljen a süllyesztő. Csak okosan és ésszel!
2013. jún. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!