Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg kérdés? Miért van az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés? Miért van az, hogy sok pasi bnő mellett kipróbálná a férfi szexet?

Figyelt kérdés

Regisztrálva vagyok,egy társkeresőm,s a tapasztalataim szerint rengeteg heteró párkapcsolatban élő srác van,nem egy ír nekem is,hogy viszonzás nélkül,titokban kipróbálná....kíváncsiságból az egyiket megkerestem egy közösségi oldalon,és a bnőjével közösen van fenn,nyalják falják egymást......olyan pasival is randiztam,aki elmesélte,hogy ha kell,a haverok előtt még szidja is a melegeket,csak h esélyt se adjon a gyanakvásra....

na ezek után számomra nincs 100%-ig heteró pasi,aki erősen tiltakozik,általában az szeretné a legjobban kipróbálni.....



2013. jún. 24. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mert gyávák felvállalni magukat.
2013. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ma 21:21

......?


Úristen :D

Nem,3 hete nem írtam ki kérdést,fogyatékos!

2013. jún. 24. 21:22
 3/9 A kérdező kommentje:

ma 21:22


De ha már egyszer nővel van.....ha beavatott a csajszi,oké!

De így.....velem nem egy srác akart ismerkedni,aki maga is bevallotta,h nője van,ezért diszkrécióért könyörög.....és ezt nem dicsőségből mondom,én erre nem lennék büszke....

2013. jún. 24. 21:24
 4/9 Zakathol ***** válasza:
0%

Teljesen mindegy, attól még fogyatékos vagy :D

Az, hogy X darab férfitól tapasztaltál ilyet, mitől zárná ki, hogy a többi is automatikusan ilyen? Van 100%-ig hetero pasi, ne aggódj. Úgyhogy ez a kérdésed egy feleslegesen provokatív, általánosításon alapuló f0shalmaz.

2013. jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Zakathol ***** válasza:
Viszont abban igazad van, hogy én is fogyatékos vagyok, mert le se tudtam normálisan írni amit akartam... :D
2013. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"én is fogyatékos vagyok"


Legalább van önkritikája a srácnak..... :D


Amúgy kérdező,bár a melegekért nem vagyok oda én sem,az ilyen gerinctelen biszex pasiktól még jobban kiráz a hideg.....

2013. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amúgy olyan is van,hogy a csaj tudja,a barátja össze is szed vmi fincsi betegséget,a csaj láthatólag mégsem szívbajos.....


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__45..

2013. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igazán érdekelne az a a társkereső oldal :D Bemutathatnál azoknak a heteroknak, engem nem zavarna ha nője van mellettem :D Pont olyan srácba vok belézúgva akinek nője van :)
2013. jún. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

21:41 Ne akarj ilyet, az ilyen fiúk csak alkalmira vagy max. szexhaverságra jók, ha belezúgsz, menthetetlenül összetöri a szíved. Persze ez mindenféle titkos szerelmi háromszögre igaz.

Egyébként én is rendszeresen kapok ilyen ajánlatokat (eropolison voltam regisztrálva), voltam is magát heterónak tartó pasival, most már úgy vagyok vele, hogy bemondásra senkinek nem hiszem el, hogy 100% heteró :)

2013. jún. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!