Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homo gays! Bennetek is megvan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homo gays! Bennetek is megvan az a bizsergés, adrenalin az új partner keresése és a tali előtt?

Figyelt kérdés
Homo, passzív vagyok. Mindig új partnert keresek, kétszer egymás után pasival nagyon ritkán szexelek. Szextali előtt fokozódik az izgalom, adrenalin...hogy mekkora farka lesz, hogy dug, keményre szopom-e és ehhez hasonlók!!De, úgy vettem észre, hogy másoknál is ez a helyzet. Ti is így csináljátok vagy van, aki monogámiában él? Szerintem 10 meleg közül 9-re ez jellemző, amit leírtam.

2013. jún. 26. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
monogám meleg jelen!
2013. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én bi vagyok.

igen van bizsergés,de kb. ugyanúgy mint csajos sex előtt.

2013. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ma 14:08

nem vagyok monogám se csajokkal,se pasikkal.

és nem azért mert "Sexgép" vagyok,hanem mert nehezen találok partnert és nem mindenki alkalmas hosszútávra.

2013. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor is megvan a bizsergés, ha mindig ugyanazzal a pasival randizok, nem feltétlen kell szexelnünk is hozzá. Én mondjuk a lehető legmélyebben megvetem az ilyen pasikat, mint amilyen te vagy, és őszintén remélem, hogy nem igaz 10-ből 9-re, amit leírtál.xDD
2013. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jóhogy!
2013. jún. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!