Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Európában milyen országokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Európában milyen országokban elfogadott a homoszexualitás?

Figyelt kérdés

Tehát melyik országokba mehet ki 2 fiú kézenfogva az utcára pl., hol nincs diszkrimináció? Érdekelne Nagy-Britannia, Németország, Csehország, Svájc, Ausztria, Magyarország szomszédai meg a SKANDINÁV országok elsősorban.

Köszi a válaszokat!



2013. júl. 30. 19:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Anglia, Benelux államok
2013. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
olaszba simán, hollandiába is, németbe is sztem, osztrák annyira nem, svájcba simán, csehek sztem meglincselnek érte, angoloknál is simán jöhet, arra fönnt nemtudom.
2013. júl. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nos, elszigetelt esetek lehetnek, de az Egyesült Királyságban törvény tiltja a diszkriminációt, a skandináv országok pedig hagyományosan toleránsak. Németország városaiban is szerintem elmegy, vidéken (főleg délen) viszont nem hiszem. Ugyanez igaz Ausztriára és Svájcra is. A csehek mostanában nagyon "európaiak", így ott sem lenne gond. Még a spanyolok nagyon langyibarátok, amúgy.
2013. júl. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Akszidentális Errőr ***** válasza:
100%
Londonban mindenképp. Ott mindenki a saját dolgával törődik.
2013. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%

Meleg ismerősömtől tudom h Ausztria, biztos és én még Francia országot mondanám.


Elvileg ott is toleránsak, de Magyarországot sürgősen felejtsd el. Itt 100 Métert nem tudnál megtenni és már meg is vertek. Vagy azért mert gyűlölik a melegeket v mert unatkoznak és jó poénnak tartják megalázni a másikat.


A kirekesztősdi "szép magyar hagyomány" és a nácik tesznek róla h így is maradjon.

2013. júl. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát azért is kérdeztem mer itt tuti hogy nem fogok maradni, én elsősorban Svájcba, Norvégiába vagy Svédországba mennék.
2013. júl. 30. 20:25
 7/27 anonim ***** válasza:
81%
talán egyszerűbb lenne úgy feltenni a kérdést, melyik európai országban NEM fogadják el...
2013. júl. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 IamME21 ***** válasza:
100%
Hivatalosan az Unión belül mindenhol. Nem hivatalosan csak nézz szét kishazánkban. Britannián belül az angoloknál és a wales-ieknél már törvényes a melegházasság, és egyébként is, nekem jó tapasztalkataim voltak velük. A skótok már kevésbé elfogadóak. Franciák is nemrég szavaztatták meg a házasság egyenlőséget. A BeNeLux államok is pozitívak, ők voltak az elsők. Spanyoloknál és Skandináv államokban az emberek nagytöbbsége nagyon toleráns. Németországban mérsékelten. Svájcban is kb leszarják, azt csinálsz, amit akarsz.
2013. júl. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát mindent összegezve, meg munkalehetőségeket meg megélhetést nmeg egyebeket, Norvégiát tűztem ki magamnak :)
2013. aug. 1. 18:44
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor sok sikert:)

Remélem ott normálisan fogsz tudni élni meglátások és zaklatások nélkül.

2013. aug. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!