Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegeknél még randi előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegeknél még randi előtt előre letisztázzák hogy ki melyik szexuális szerepet szereti, fogja betölteni, vagy ez majd később jön, vagy már egyből le lehet vágni valakiről?

Figyelt kérdés

Pasi vagyok és ez egy kicsit búzás tudom de mindig is érdekelt hogy ők ezt hogy oldják meg, mondjuk egy szórakozó helyen?

Mert nekem egyszerű dolgom van a nőkkel, de náluk tudom hogy van ugyan úgy férfi női szerep, és ezeknek a fokozatai.

Tehát amikor két meleg ismerkedik akkor ezt egyből levágják egymásról hogy ki van alul felül, vagy ezt megbeszélik ismerkedés alatt vagy hogy?

Sejtem hogy akik ilyen nagyon femboyok azok vannak alul, akiről meg nem mondanád meg hogy meleg mert férfias valszeg felül szeret lenni. De vannak ügye uralkodó alsók meg kenyérre kenhető felsők. Illetve vannak középutasok akiknek ha van is kedvenc szerepük de nem bánják ha olykor cserélnek.


A melegek hogy ismerkednek hogy így nagyjából elhelyezik magukat ezen a térképen, vagy ez így majd utólag derül ki?

Mert láttam én már olyat hogy simán azt mondtam volna róla hogy ez a csávó meleg és valószínűleg még alul is van, erre kiderült hogy hetero :D

Tehát ők ezt hogy állapítják meg egymásról, ez ilyen érzés, mint ahogy ráérzek hogy egy nővel mennyire lennék egy hullám hosszon? Náluk is van ez a szerelem szikra érzés?

Tegyük fel hogy buliba összejönnek, szobára mennek és kiderülhet hogy mind2 felül szeretne lenni inkább, de igazából egyik se szeretne alárendelődni a másiknak, mert félregondolta a másik szerepét?

Sajnálom őket valahol mert a nőkkel szerintem egyszerűbb itt sokkalta kevesebb variáció van. Ügye még ha talál is egy megfelelő szerepűt, akkor is még ott van annak a személyisége.



2013. aug. 8. 22:48
 1/4 Pendulum92 ***** válasza:
77%
Szerintem cserélgetik. :D
2013. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

hát először jótanács: ezt a "férfi-női szerep" kifejezést hagyd el a jövőben mert nem szeretjük:))


egyébként pedig nem árt előre tisztázni a dolgot, az a legtisztább megoldás, persze ha pl. 2 kicsit spicces srác szedi fel egymást egy szórakozóhelyen, akkor ott lehet hogy az ágynál derül ki, hogy nem lesz szex de azért a ritkább verzió. Legtöbbször talán tényleg a kisebb vékony srácok a passzívak és a dominánsabb megjelenésűek az aktívak, de meglepődnél mennyi az ellenpélda:)

De ha netán 2 full aktív vagy 2 full passzív kerül is, hiába a "two bottoms don't make a top", azért valamit csak kitalálnak ;)

2013. aug. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ftf1983 ***** válasza:
100%

Szerintem is maradjunk az aktív/passzív/uni kifejezésnél, mert minden esetben férfiak szexelnek egymással.


Néha működik a ránézel és megmondod, hogy full passzív, ez főleg a nyunyiknál van így, de nagyon sok izmos, kigyúrt állat is full passzív. Nekem van olyan barátom, akiről senki nem mondja meg, hogy meleg, igazi pasis, de soha nem használja a farkát, mert full-full passzív.

Netes ismerkedésnél ezt ugye előre letisztázzák, de mondjuk egy buliban ez folyamatában derül ki, de vagyunk annyira kreatívak, hogy feltaláljuk magunkat :D Nekem az eddigi legnagyobb élvezetet egy szintén aktív ismim okozta és mivel mind a ketten aktívak vagyunk nem dugtunk, csak a szánkat és kezünket használtuk ;)

2013. aug. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
egy normális kapcsolatban nincsenek szerepek, ahogy jön..
2013. aug. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!