Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Léteznek aktív transzyk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek aktív transzyk?

Figyelt kérdés
Tudom ez bonyolult és összetett kérdés, de én passzív fiú vagyok és nagyon szeretnék KAPCSOLATOT egy ilyen lánnyal. Külföldi oldalakat böngészve vannak, de itthon, mintha nem léteznének.

2013. aug. 22. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazán ritka kategóriába tartozol és vagy egy rossz hírem. A transszexuális pre-op (műtét előtti) nők túlnyomó többsége hetero férfit keres, aki belemegy a játékba hogy 100%-os nőként kezeli őt. Ezek a nők általában utálják a péniszüket. Még ránézni sem szeretnek és alig várják hogy megszabaduljanak tőle. Kétlem hogy egyhamar találni fogsz olyat aki aktív és a fiúkat szereti.


Több esélyed van a travik között ilyet találni. Ők viszont nem mindig öltöznek és viselkednek nőként.



Egy ilyen homofób országban elég sokáig tart mire egy meleg férfi ráveszi magát hogy elkezdjen nőnek öltözni. Ekkor már általában elég férfiasak, erős szakálluk nő, mély a hangjuk, nem tudják hogyan alakuljanak át. Mire mindent megtanulnak már a 30-as években járnak és véleményem szerint legkevésbé sem vonzóak. Külföldön ennek sokkal nagyobb "divatja" van.

2013. aug. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ftf1983 ***** válasza:
100%
Tudtommal a trnaszit a travikra, transzvesztitákra használják, akik nem akarnak nemet váltani. Én jó pár olyan travit ismerek, akik igencsak aktívak a szexben :D
2013. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Teljesen nőként élő fiúkat keresek, nem hobbi travit. Nálam az a helyzet, hogy bi vagyok és passzív. Ugyanannyira vágyom fiúra és lányra is, de egyszerűen nem akarok senkit sem megdugni. Próbáltam, egyszerűen nem esett jól, viszont nagyon szeretnék kapcsolatot. Lányokkal is próbálkozom, de ők -teljesen érthető okból- visszakoznak engem dugni, a dominák viszont nem vonzanak. Tudom, zűrös egy helyzet.
2013. aug. 23. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!