Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » [Meleg téma] Hogy vegyem rá a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

[Meleg téma] Hogy vegyem rá a páromat, hogy ő is legyen passzív néhanapján?

Figyelt kérdés

Tehát 20-as éveink elején járó meleg pár vagyunk, elméletben mind a ketten unik (aktív is és passzív is) vagyunk. A párom már jó ideje csak aktív és én vagyok a passzív, viszont én nem akarok állandóan passzív lenni, mert vannak más szükségleteim is. Amikor ez felmerül hazudozik összevissza hogy neki most fáj, nem lehet, holott semmi baja sincs. Ami már másfél éve fáj az krónikus szerintem és mindenképpen igaztalan + biztos hogy nem a méretemmel van a probléma, mert nem 40 centis hogy fájjon neki. Hogy vegyem rá szerintetek, hogy pár alkalommal én is lehessek aktív?


p.s. Nem zavarnak a homofób válaszok, mindig jól jön egy kis nevetés. Egyébként párommal elítéljük a melegfelvonulást és annak (számunkra)undorító elemeit. Ez nem utcára való.



2013. aug. 28. 06:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Üljetek le megbeszélni és ne hagyd hogy hazudozzon. Mond meg neki hogy ha tényleg fáj, akkor elkíséred orvoshoz. És ha nem fáj neki, akkor itt ki fog derülni mert nem akar majd elmenni. Másfél év tényleg sok, szerintem már régen elment volna orvoshoz, én nem szenvednék egy bajommal se másfél évig.

Ha jól megvagytok, akkor egy őszinte beszélgetés biztos menni fog :)

2013. aug. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%

Na végre normális melegek... nem veletek van bajom, de ezeket a vonagló tetveket agyonlőném...


Egyébként meg kéne beszélni, ha ez nem segít, akkor a helyedben elgondolkodnék, hogy ő-e az igazi.

2013. aug. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%

Értsük úgy hogy téged megdug vagy lesz*pod utána meg téged nem elégít ki?

Vagy hogy szoktátok csinálni?

Te kivered magadnak?

Csináljátok 69-ben

2013. aug. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem az orális szexről van szó, hanem arról a bizonyos másikról. Az orális az jól működik.
2013. aug. 28. 08:06
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Beszéld meg vele hogy egyszer egyszer te!

Ha nem teszik neki akkor keresel mást.....

Ennyi!

Ha nem érti meg akkor tényleg keress mást.

2013. aug. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Csak annyit: Én hetero vok de nem ítélem el a felvonulást azokat ítélem el akik politikát és rajcsűrt csinálnak belőle. Pár évig Mo.-n is normális formában zajlott. A világ kultúráltabb felében politikusok mindkét oldalról részt vesznek ilyenben és más felvonulásokon is. Szóval nem azért lesz szimpi egy meleg mert elítéli vagy nem.
2013. aug. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
kihasznál téged. szexben semmit nem szabad kényszeríteni. ha neki nem jó passzívan, te pedig szeretnéd, akkor mondd el neki, hogy ez így nem működhet.
2013. aug. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
Igaz én kizárólag passzív vagyok de azért elmondom szerintem mit kéne tenned. Nos mindenképpen hosszasan el kell beszélgetni erről, ha elkezdi hogy fáj meg ilyenek akkor szembesítsd azzal hogy amikor megismerkedtetek azt mondta hogy uni. mond csak meg neki hogy ez így nem működik. Igenis vállalnia kell mert te is vágysz az aktív szerepre és ha ezt ő nem hajlandó elfogadni akkor fel is út, le is út.
2013. aug. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

mi úgy indultunk neki a kapcsolatnak hogy mindketten aktívak vagyunk, de megbeszéltük h egymás kedvéért bevállaljuk a passzív szerepet is és váltogatni fogjuk h ki lesz aktív. én elég sokszor elsunnyogtam mert nem élveztem passzívnak lenni meg általában én szoktam dominálni a kapcsolataimban és nehezen vettem be:D barátomnak ugyan ez volt a problémája, hogy ő is szeretett volna dominálni de sokszor nem hagytam, így legtöbbször a passzív is ő lett. aztán egyszer leült velem beszélni hogy neki ez így nem jó...megértettem és azóta figyelek rá hogy egyenlő arányban legyünk mindkét szerepben vagy egy szeretkezés alatt is váltogassuk. ha jó a kapcsolatotok meg tudjátok beszélni. meg ha nem túl önző a barátod.



21, barátom 23

2013. aug. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 ftf1983 ***** válasza:
87%
Az sose könnyű, ha mind a két fél azonos szerepben szeret inkább lenni. És ok, hogy a szerelem sok mindenre képes, de de ha valaki nem szereti a másik oldalt, akkor nem lesz olyan lelkes és igen próbálja kikerülni, hogy "élveznie" kéne... Én aktív vagyok, de lehet ha nagy szerelem lenne néha bevállalnám a passzív szerepet, de csak nagyon néha...
2013. aug. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!