Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg és bi fiúk! Kíváncsi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg és bi fiúk! Kíváncsi heteróval is szexeltek vagy kapcsolat okés csak?

Figyelt kérdés
Tehát ha ki akarom próbálni sráccal van esély egy átlagos, egészséges srácot találni vagy mindenki olyat keres aki viszonozza a szexben a dolgokat vagy kapcsolatot keres? Remélem értitek a kérdésem:)

2013. aug. 28. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Kiváncsi hetero nincs. Ha érdekel, hogy férfiként milyen férfival, akkor biszexuális vagy. Pont.
2013. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Olyan, hogy kíváncsi hetero nem létezik! Fogjátok már fel! Létezik hetero, homoszexuális és biszexuális! Nincs átmenet!
2013. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó. Én nem ideologizálok, mint az előttem szólók.

Szóval létezik, igen. Én magam hetero kapcsolatban élek, és néha rámjön, hogy bizonyos mértékig benne lennék fiús dolgokban. Ha érdekelne, írj privit. 23F

Egyébként pedig nem minden bi és meleg srác keres kizárólag komoly kapcsolatot...

2013. aug. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ha ki akarod próbálni írj :)
2013. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!