Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg kérdés! Miért félek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Miért félek kipróbálni srácokkal?

Figyelt kérdés
Már jó ideje bennem van a vágy, sőt már próbáltam chaten meg itt is ismerkedni, de találkáig sose jutottam. Mert nem volt soha olyan srác aki bejött volna és én is neki. Illetve mikor volt, akkor meg volt, hogy elment a kedvem, így a levelezés félbe maradt.:( Miért parázok? Hogy lépjek ezen túl? Na és hol ismerkedjek olyan srácokkal akik hasonlóak?

2013. aug. 30. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Rám nyugodtan írhatsz. Én is túlestem rajta. :)

Adhatok tippeket. 16/f/bi :)

2013. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A telefonom tiszta gyagya így nem enged írni privit csak választ.
2013. aug. 30. 15:37
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha olvasod írj privit kérlek és válaszolok rá;)
2013. aug. 30. 15:38
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező!

Mivel azért félsz kipróbálni a szexuális kapcsolatot más fiukkal mivel az eset 90/százalékában az első homoszexuális kapcsolat nem azt az eredményt hozza amit a kíváncsi fél várt.

Az első szexuális élmény után a fiatal, félénk fiú néhány estben teljes lelki válságon majdnem lelki összeroppanáson megy át. Mivel Az aktus után a fiú kiszolgáltatnak érzi magát, egy páciens 18 éves fiú: ,,...szembe tudtam volna magam köpni mindazért amit tettem..." úgyhogy nem mindig a legfelemelőbb érzés nyújt.

Sokan az ateizmust (Istentagadás) vállalva könnyebben azonosulnak a homoszexualitással mert így az erkölcsi nyomás megszűnik mivel, hogy elmúlt a rizikófaktor amelytől kellett eddig tartani. A legtöbb fiú ezt a lélekben végbemenő folyamatot 3-4 aktusig érzi majd megszűnik. Dr.Kajtár Béla szexuálpszichológus

2013. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves Béla! Köszönöm!Érdekes volt amit írt. Ettől még nem tudom hol ismerkedjek:( A legjobban attól félek, hogy ha kiadom magam utána nemet mondanak és mégis tudják rólam amit titkolok.
2013. aug. 30. 16:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Dr. Béla.

Valóban lehet valóságalapja annak amit ír, azonban ön nem a kérdésre válaszolt.Nem azért fél kipróbálni mert tudja hogy nem az lesz amit vár (hogy is tudhatná ha eddig senkivel sem volt) kicsit illogikus.

Egyszerűen a neveltetése vagy akár vallása miatt alakult ki benne egy rettentő gondolatminta aminek következtében nem tudja saját magát elfogadni, és feldolgozni ezt. Ehhez hozzájárul az alapvető félelem az idegen dolgok iránt, ami minden emberben megtalálható. Egyszerűen túl kell lépni a félelmen. Ennek több módszere is lehet, a legegyszerűbb a szembesítés, tehát egyszerűen belemész egy találkába és az vagy sokkszerűen hat, vagy kellemes meglepetés lesz. A lényeg hogy onnantól kezdve tudni fogod mivel állsz szemben, és nem fogsz félni. Ha pedig nem tetszik egyszerűen megszűnik az érdeklődés (persze óvatosan kell partnert választani). Aztán ott van a hozzászoktatás, szép lassú folyamat, többet fantáziálhatsz róla, elgondolkozhatsz a dolgokon, bátorságot gyűjthetsz, s ha közben próbálod magadat megismerni, rájössz ez egyáltalán nem félelmetes dolog. Ebben segíthet a meditáció is.

Ismerkedés helye.. Erre sajnos én nem tudok kielégítő választ adni. Alapvető lehetőség az internetes társkereső, viszont ott nem túl nagy a sikerességi ráta, én azt ajánlanám hogy járj nyitott szemmel, és ha jó emberismerő vagy merj kezdeményezni. Fiataloknál még a diszkó is egy tűrhető ismerkedési lehetőség lehet (főleg a pesti meleg helyek).

"A boldogsághoz vezető legrövidebb út a félelmeken át vezet, azok átlépésével." RM

M.M. életpszichológus

2013. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Nekem is irhatsz :) Szeretem az uj ismeretseget 16 F/Bi
2013. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 petike30 ***** válasza:
100%
sajnos a mai világba nehéz ismerkedni hiszen kamusok és idioták vannak a bujkálás hmm érdekes az első aktus az ivás ivás volt de jó volt
2013. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
meleg buli?
2013. szept. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!