Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg és bi középsulis srácok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg és bi középsulis srácok! Nektek mi a korhatár?

Figyelt kérdés
Mi az a korhatár ameddig okés egy srác? És miért az a határ? Mi az amiért nem lehet okés aki idősebb? Csak kíváncsi vok. Én bi vok és már 25 éves múlta de vhogy azt érzem ha ezt a számot kimondom már akkor is rosszul van a többség. Pedig jó lenne egy megbízható, értelmes, normális(mint én) srácot találni. :(( Néha már kezdem feladni...

2013. szept. 19. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

17 vagyok.

Szerintem nem (csak) az életkor az elsődleges szempont.

Sokkal idősebbel mondjuk még nem volt dolgom, de ha az illető helyes, értelmes meg minden ami kell, akkor én 25-ig simán elmennék. Azon túl már egy kicsit ijesztő lenne, de lehet hogy ezzel csak én vagyok így.

2013. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a fura, hogy én úgy látom 20, 25, 30 a kritikus számok. Én is láttam már jó 30 évest de vhogy messzinek tűnik. Pedig basszus tökre nem is. Én most se érzem magam 18-nál többnek, de mégis ha kimondom a korom.
2013. szept. 19. 19:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már 25 is elmúltam, de sajna nekem is jobban bejönnek a kamaszok:( SAJNA kb esélytelen...
2013. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
igen, a 25-30 érdekes kor, mert vannak fiatalabbak (15-20), akik vagy a saját korcsoportjukból, vagy 45-ön felül keresnek "apukát" maguknak. a legtisztább az, ha mindenki a saját életkorának megfelelőt keres, nekem ez a véleményem.
2013. szept. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem 40 fölööt volt két srác, bő 1-1 évig, sok szempontból más világ, de az maga is vonzerő tud lenni.
2013. szept. 20. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nem pont én vagyok a kérdés korhatára.28 vagyok és én 18-35 között válogatok.Nem tudom miért ez,jó a 18 nyivánvaló.A35 talán mert annyi volt az első pasi,az első pasis élménynél.

A világ eléggé megfeneklett a válság miatt,én sem érzem magam 28nak,azért mert nem úgy élek mint ahogy egy 28 évesnek kéne.Gondolm te sem élsz úgy mint egy 25éves.

Meg a fiataloknak a 25-30 as korosztály nagyon távoli,amikor kisebb voltam nekem is távoli volt-mind "apa" volt.

2013. szept. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nálam alap dolog hogy legyen idősebb. Sokkal vonzóbb egy érett férfi gondolkodásban és minden más tekintetben is, mint egy magamfajta hisztis kisfiú :D
2013. szept. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
egyet értek az elöttem szólóval,ezért is maradok meg passzívnak,könnyebben fel szedek vele bárkit is :) egyébként a kérdésre válaszolva,lepődjetek meg nyugodtan de én amolyan 45 körülire tenném,viszont akkor már tényleg nagyon ápoltnak kell lennie,vagy legalábbis tartsa jól magát(gondolok itt arra hogy ne maci legyen,meg szinte a szőrtöl ne tudjak a farkához hozzá érni stb)
2013. szept. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

előzőnek.

..."maradok meg passzívnak,könnyebben fel szedek vele bárkit is :)"

hogy?

2013. szept. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!