Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg kérdés! Tényleg ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Tényleg ez a szokás? Tényleg semmibe vesz mindenki mindenkit ha nem az esete?

Figyelt kérdés
Csak mert eddig az a tapasztalatom, hogy akikkel beszéltem nem jöttek be vagy fordítva. Ebben az esetben azonban a normális stílus pillanatok alatt lett lekezelő, egy szavas válaszokkal teli, stb. Nem gond, hogy elveszti az érdeklődését, de azért normálisan el lehet köszönni, stb. Nem kell tartani a kapcsolatot ha úgy érzi felesleges. Ez tök érthető, de az, hogy bunkóra váltanak az emberek nekem hihetetlen. Ilyenkor jut eszembe az h ez az ember is csak egy azok közül akik érzelem mentes szexet keresnek, mert ha nem így lenne tisztelettel beszélne mikor nem ok akkor is, főleg ha már csomó dolgot elmondott magáról....

2013. okt. 5. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak ilyenek, de nem mindenki szerencsére. :) De a netes ismerkedésnek megvannak a maga furcsaságai, az biztos.
2013. okt. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ezt tapasztalom, ha valakinek azt mondom, hogy nem az esetem. De sztem inkább mondjuk meg, minthogy hitegessük a másik személyt csak azért, mert nem akarjuk megbántani.
2013. okt. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A NEM-el semmi gondom. Soha! Viszont azzal ha vki más stílust vesz fel...
2013. okt. 5. 23:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

vannak esetek amikor ezt csinálom,főleg akkor ha másik olyan buta mint a tök,és nem is jönbe.már bocs,de ne kérdeze meg huszór a korom,és hogy hol lakom ez engem irritál(vissza is lehet olvasni) meg hantáznak ez lejön a levelzésből.

de álltalában normálisan megmondom,hogy off.

2013. okt. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Sajna ez mindig így van :/ Nekem ez sokszor tök szarul esik mert hát szükségem lenne barátokra, de ha ők közömbösek, még barátságot sem tudok kialakítani senkivel.
2013. okt. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!