Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk/férfiak! Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk/férfiak! Nektek milyen volt az első igazi szex?

Figyelt kérdés

Én is meleg vagyok, 22 éves, a párom 19. Nekünk pár napja történt meg az első, a passzív szerepet vállaltam. Hihetetlenül jó volt, minden egyes pillanatát élveztem!

Nektek mik az első tapasztalatotok?

Válaszotokat előre is köszi! :)



2013. okt. 26. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Megint itt van egy olyan hétvége, amikor ébredeznek a melegek. Minden 5. kérdés melegséges :). Fékezd már marad, kisfiam, olvass könyvet.
2013. okt. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
A passzívként mit lehet élvezni? :D
2013. okt. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
-A*
2013. okt. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%

#2

Gondolom a prosztatája miatt :) úgyis nagyot lehet élvezni. van aki még nagyobbat is élvez úgy mint ahogy általában.

2013. okt. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
megint itt van a kisfiamozó f asz! hány éves vagy, 80? vagy 14, és ezzel játszod az agyad? értelmes választ eddig nem láttam tőled, csak le ugatást! miért nem fexel már bele a sírab, tata?
2013. okt. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Kint meleg idő van.
2013. okt. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Princess_of_the_Moon, valóban, tényleg szépen süt a Nap, tudod ezt nevezik időjárásnak a homoszexualitás pedig egy szexuális irányultság amit gyakran a "meleg" szóval illetik ez így nyelvtanilag helytelen kifejezés ha ránk melegekre értetted ugyan is nem vagyunk valami időjárási jelenség. De persze ha arra értetted hogy tényleg szép idő van kint akkor semmi gond.


Na..de a témára rátérve :D

Én 19 évesen passzív fél ként szexeltem először egy még általános iskolás osztálytársammal.

2013. okt. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk elég spotnén következett be a dolog, előbb jöttem rá hogy vonzódom X-hez, mint hogy tudatosuljon bennem, hogy X fiú. Emiatt nagyon gyorsan ellazultamaz első alkalom során X-szel. Szokatlan, de hihetetlenül jó érzés volt. Nálam másodszorra akadtak gondok, amikor kezdtem felfogni hogy meleg vagyok. Akkor nagyon feszült és ideges voltam az elején.


17/f/p

2013. okt. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!