Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg kérdés! Sok alacsony és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Sok alacsony és kisfarkú van a melegek között?

Figyelt kérdés
Filóztam, hogy lehet-e azért vki bi vagy meleg, mert sikertelen a nőknél...

2013. nov. 22. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem lehetséges
2013. nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze
2013. nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem feltétlenül. Gondolj bele: ha kicsi lenne a farkad, attól még felizgulnál egy másik srác szőrös seggére? :D Na ugye.
2013. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem ettől függ. Nekem mindig rinyáltak a lány barátnőim, hogy miért meleg az a kigyúrt, magas, jóképű, férfias srác, miért nem ő kell nekik, miért a fiúkra gerjed.
2013. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem. Hát nekem ez az érzésem pedig. Van itt meleg kisfarkú vagy vékony?:)
2013. nov. 22. 20:11
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, mi szamit neked kicsinek?
2013. nov. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A pénisz mérete még véletlenül sem függ össze az identitással. Akkor ennyi erőből az a leszbikus akinek kicsi a melle? o.O Logikátlan az egész. Nem kicsi a farkam, és mégis meleg vagyok. Alacsonynak sem mondanám magamat...valamint a barátaim között is vannak kifejezetten jó pasik és ők is melegek. Az öcsém alacsony és mégsem meleg.


A lényeg hogy ennek semmi köze a szexuális orientációhoz.

2013. nov. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
alacsony kis farkúakkal és magas nagy farkúakkal is találkoztam már
2013. nov. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van ilyen, hogy először nőknél próbálkozik, de a férfiszerepben folyton kudarcot vall, ezért inkább a pasik felé fordul, és azon belül is ő lesz a kapcsolatban meg az ágyban a passzív fél. De azért valami kis biszex hajlam szerintem kell hogy legyen hozzá már eredetileg is. Ha viszont ez megvan, akkor nem elképzelhetetlen. És aztán szépen lassan egyre inkább megbarátkozik ezzel a szereppel is.
2013. nov. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért kérdezted? Te is így érzel talán?
2013. nov. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!