Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Rejtett bi vagy homoszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rejtett bi vagy homoszexuális vágy lenne?

Figyelt kérdés
Láttam egy videót ahol egy srác le volt kötve és verték neki, meg szopták őt, végül beleültek a farkába. Nem szoktam ilyesmit nézni. Azt a videót is véletlen találtam, mert az egyik szereplő csaj volt. A lényeg, hogy tetszett és azóta fantáziálok róla, hogy velem egyszer ez történne. Már 23 éves vok, így elvileg nem kéne most "előkerülnie" ilyen vágyaknak. Nem? A legrosszabb, hogy nem hiszem, hogy ezt vhol kipróbálhatom:(

2014. jan. 15. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondold át, hogy ebben a helyzetben az a fantáziád, hogy ezt férfiak csinálják veled, vagy az, hogy nők. Érthető, hogy tetszik, hogy kikötnek és tehetetlen vagy, miközben izgatnak (én gyakran csinálok ilyesmit a párommal). Szóval arra próbálj meg rájönni, hogy konkrétan izgat a gondolat, hogy ezt férfiak csinálják neked? Ha igen, akkor most jött elő belőled valamiféle más beállítottság, de ezzel nincs is semmi baj.
2014. jan. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt semmi gond azzal, hogy milyen vágy mikor "kerül elő", másrészt miért ne próbálhatnád ki?
2014. jan. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valakinél 40 éves korban kerülnek elő "ilyen" vágyak. És akkor mi van? Miből gondolod, hogy ezt nem próbálhatod ki? Csak a megfelelő partnert kell hozzá megtalálnod, szóval ne keseredj el! :)
2014. jan. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Rejtettről" akkor beszélünk, ha nem tudatosul a vágy.


Viszont a videó leírása alapján nekem nemigazán jött át, hogy mi végett is kéne magadat a saját nemed irányába "nyitottabbnak" gondolni. Miután írtad, hogy volt ott csaj is, gondolom nem csak nézelődni.


Amúgy hány évesen kéne ilyesminek kiderülnie? 12? :D 18-25 éves korra jut el az ember élete azon szakaszába, amikor tényleg önszántából / önön akaratából akar szexuális életet élni és ekkor dől el igazán, hogy mely nemek felé vonzódik.

14-16 évesen még sokak azt se tudják elképzelni, hogy valaha megcsókolják a barátnőjüket, miután leszopta őket, ami valljuk be, amellett, hogy vicc nem is a legnagyobb szexuális nyitottságról tanúskodik...

2014. jan. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
a szexuális irányultság akármikor megváltozhat saját magától (vigyázat, nem azt mondom, hogy megváltoztatható akarattal vagy erőszakkal)
2014. jan. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Én kiprobálnám veled baby
2015. júl. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!