Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, a koliban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, a koliban hogyan tartottátok/tartjátok titokban, hogy a saját nemedhez vonzódsz? És mi van fürdéssel, nem volt néha "kellemetlen"?

Figyelt kérdés

2014. jan. 25. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom de olyan jó lenne egy kolis románcot átélni :$
2014. jan. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%

#1.. ja.. csak nem hapival :'D

(fiú voltam)

2014. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ez mindig is érdekelt. A homoszexuálisok mennyire örülnek az öltözőnek, közös fürdőhelyiségnek?
2014. jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
20F vagyok,a homoszexualitásom hatására egy kissé zárkózott lettem. Így pl, nem mentem koliba, inkább nap mint nap bejáró voltam a koránkelés stb. ellenére. Mindenki másképpen éli ezt meg.
2014. jan. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kollégista vagyok, de kisebb hazugságokat leszámítva nincs belöle gondom. Tavaly párszor még az akkori borátom is megfordult nálam. Az előző szobatársaimat egy idő után beavattam a dologba, de az ideiektől tartok. Szerencsére minden szobának van zuhanyzója így ebből nincs gond. Mivel kis koli pletykák terjednek, de amin meglepődtem az az, hogy egy kolis csajjal boronáltak össze. Az ilyen van-e barátnőd dolgok olyanok mint mindenhol máshol... Kolis románcnak én is örülnék, márcsak azért, mert helyben lenne :D eléggé az isten háta mögött van az épület, mint az összes ilyen koli más városokban...
2014. jan. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ftf1983 ***** válasza:
97%
Az egyik barátom melegként kolis és a 4 fős szobában 3 meleg van és 1 hetero, aki minden évben másik szobába kéri magát, de mindig melegek közé kerül. Amúgy vannak olyan melegek, akiknek koliban jönnek össze kalandok, akár "heteró" srácokkal is és van, akiknek nem.
2014. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ftf1983 én ezt még elképzelni sem tudom :D úgy hangzik mint egy mese/rémálom :D kinek ez kinek az ;D
2014. jan. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kolis voltam 3 évig, de titokban tudtam tartani. Szerencsére "kordában tudom tartani" magam, így nem volt gond a fürdéssel sem :)

Mondjuk ez a titoktartás azzal is járt, hogy meg se próbáltam kolin belül ismerkedni, pedig volt egy-két srác akikről gyanítottam hogy melegek.

24/F

2014. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ftf1983 ***** válasza:
100%
Aca! Egy egy olyan suli, ahol stylistnak, divattervezőnek tanulnak és bizony ebben a közegben elég magas a melegek aránya ;)
2014. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!