Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Férfi nemi szerv és popsi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi nemi szerv és popsi, pocak tetszik! Voltam már sokszor fiúval, passzív félként, ma már a lányokra sem tudok nézni! Végleg meleg lettem? (F vok. )

Figyelt kérdés
Régebben a nők tetszettek csak sajnos nem kellettem nekik.Ez törést okozott nálam és folyamatosan átálltam a fiúkra (pedig nem volt egyszerű). Ma már kívánom a faszt és a spermát is lenyelem. Végképp meleg lettem vagy van visszaút?

2014. febr. 5. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem létezik.
2014. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pedig létezik! Ez így történt csak az okokat próbálom megfejteni utólag. 30 éves koromig küszködtem a nőkkel, de mivel 156cm vagyok, így kinevettek, félválról vettek. Ez az önbizalmamnak betett...

A századik visszautasítás után már nem mentem a lányok után, kipróbáltam fiúval.Először szörnyű bűntudatom volt...kihagytam pár hónapot, őrlődtem...megint elmentem fiúval...utána megint. Ma már kívánom a farkat.

2014. febr. 5. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem nagyon jött össze lányokkal nagyon sokáig, fiúkra rá sem tudtam nézni, állítólag pedig jóképű vagyok, én mondjuk nem így látom, lányok visszautasítottak mindig fiúk viszont voltak akik szerették volna ha megdugom őket, meg le is szoptak volna, komolyan mondom már majdnem rábólintottam de hálisten közben becsajoztam és komoly is lett a kapcsolat, azóta sem vonzanak a fiúk!
2014. febr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a vér nem válik vízzé, a víz sem válik vérré - a heteroszexuális sem válik homoszexuálissá, sem pedig fordítva. Attól még mert hagyod, hogy férfiak megdugjanak, még nem leszel meleg... Le merem fogadni, hogy a farkad még mindig a nőkre áll fel, és nem a férfiakra. Hogyha nem, akkor ez mindig is így volt, csak most ismerted be magadnak.
2014. febr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Meleg vagy, ha nem ismered be magadnak, attól még az vagy..
2014. febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!