Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk nem érzik magukat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk nem érzik magukat feszélyezve a kollégiumban?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ugye srácokkal kell együtt élni, egy szobában, közös zuhanyzó, közös mosdó. Egy meleg srácnak nem kellemetlen ez, hogy olyanokkal van együtt, akik bejönnek neki? Zuhanyzáskor nem fél, hogy felizgul rájuk? vagy valami miatt lebukik? ezt a helyzetet hogy lehet megélni?

2014. febr. 9. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok hetero fiú lakik együtt hetero lánnyal.. Az én lakótársam is lány, hamar hozzászoktam. Attól hogy meleg valaki még nem jelenti azt hogy minden egyes fiúra ráugrana, ahogy a hetero fiúknak se jön be minden csaj.
2014. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd már, hogy a lakótársak kifejezés azt jelenti, hogy ruha nélkül kell mászkálni egymás előtt, és együtt kell fürdeni...


Amúgy eleve fura ez a kérdés, mármint én abból indulok ki, hogy hetero lány vagyok, mégsem izgulok fel az összes létező pasira... nyilván a melegek sincsenek ezzel ugyanígy...

2014. febr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztos nehezen bírnám. Egy bi srác:)
2014. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

El kell terelni a gondolatokat más írányba .Önakarat kell hozzá .Egyébként sincs senki homlokára írva ki a meleg .

Bíztos hogy nem könnyű megélni .

2014. febr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ez kb. olyan zavar, mint aki hetero s körbeülik a csajok, vagy a fiatal tanárnénie szemez vale.

Onnan tudom, mert enyhén biszex vagyok, s így aztán zavarból nekem kijutott.

2014. febr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én három éven át voltam koleszos, de nem volt semmi ilyen gondom. Attól még hogy meleg vagyok, nem fogok mindenkire felizgulni, sőt, csak egy viszonylag szűr réteg jön be, a srácok többsége hidegen hagy. Ha tetszett is valaki, egy kis önuralommal elkerülhető a kellemetlen helyzet :)

Egyébként gimis koromban tesi óra előtti öltözésnél se volt ezzel gond soha :)

(m)F

2014. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
Esetleg tegyél a szobatársak teájába Viagrát, s akkor mindegyiknek állni fog és nem leszel feltűnő... :D
2014. febr. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!