Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megismerkedtem a neten egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem a neten egy sráccal, de élőben nem jött be annyira, hogy adhatnám a tudtára finoman, ha ő nagyon belémzúgott? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtünk meg, ott elég szimpatikus volt, jó képei voltak, de élőben sajnos nagyon lányos volt, nem is gondoltam volna róla a facebookos és skype-os beszélgetések után. Szerintem nagyon belémzúgott és már a közös jövőt tervezgeti, de nekem nem nagyon jönnek be a nőies pasik. Hogy adjam a tudtára, hogy ne fájjon neki annyira?


27/F (meleg)



2014. febr. 24. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
2%
bocs,de hetero vagyok csak ki akartam próbálni,h milyen lehet egy fiúval,de hányok tőle
2014. febr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon sajnálom, de úgy fest, hogy nem nagyon lesz köztünk semmi./Mégsem szeretnék elköteleződni
2014. febr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

linkeld be neki ezt a kérdést privátba... :D

Egyébként mondd el neki őszintén, hogy úgy gondolod ez nem fog menni hosszú távon és nem akarsz neki még nagyobb csalódást okozni azzal,hogy hiú reményeket adni neki...

2014. febr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén közöld vele a tényeket!Ne beszélj mellé.

Mondd az igazat és meg fogja érteni hidd el.

Az őszinteség csodákra képes....

2014. febr. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy őszinte beszélgetést javasolnék. Még az is lehet, hogy a kedvedért képes lenne férfiasabban viselkedni, ha más gondod nincs vele (sok meleg eléggé rájátszik a lányos viselkedésre).

34/F, meleg

2014. febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!