Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kapcsolatban lévő meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban lévő meleg srácok! Ti szoktatok irigykedni, ha a párotoknak nagyobb a pénisze?

Figyelt kérdés

2014. febr. 26. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem volt még sosem ilyen. Én nekem mindegyik exemnek megfelelt a mérete. Én meg full passzív vagyok, így nem lényeg mekkora, és a partneremnek is mind1, mivel nem csinál vele semmit :D

Annyira érdekel a méret, hogy ne legyen neki nagyon kicsi, meg ne legyen nagyon nagy.

2014. febr. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem, hisz még nem találkoztam olyannal, akié nagyobb lett volna.:D


#2 - Mi tudunk aludni, de ti a sok utálkozás miatt úgy fest, hogy nem. Neked is elmondom, hogy a természet az az univerzum, ami abban létezik, az pedig természetes. Tehát természetellenes következésképp nem létezik. A felfogásoddal ellentétes létezhet, de ez magadon kívül senkit nem kell hogy érdekeljen. Szóval inkább aludj, mintsem itt értetlenkedj:D

2014. febr. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyenért írígykedik az nem szereti a másikat igazán.

Hiszen épp az a kapcsolat szó lényege,hogy elfogajuk a másikat testestől lelkestől......

2014. febr. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Eddig nem volt olyan akinek nálam nagyobb lett volna. Lehet azért mert bejönnek azok a srácok akiknek kicsi.
2014. febr. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak bi vok és aktív. Irigykedni szoktam persze, de alapvetően azt szeretem ha kicsi a másiké, az olyan "aranyos" számomra. Jó fogdosni:)
2014. febr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én arra irigykedek akinek van párja. :D
2014. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én aktív vagyok, a páromé kicsit nagyobb, de szó sincs irigykedésről. Neki az én farkam (és vele együtt ugye a méretem) tetszik, nekem pedig az övé. Imádom fogni az övét, jól áll a kezemben :)


m F/28

2014. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha nem voltam irigy. Egyrészt nem túlságosan fontos a méret nekem, másrészt meg ha szép és nagy, akkor annak csak örül az ember (de ez nem csak párkapcsolatban igaz, alkalmiknál sem jutott eszembe problémát csinálni soha, akár kis, akár nagy méretről volt szó...).
2014. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ftf1983 ***** válasza:
100%
Szerintem már régen rossz, ha egy kapcsolatban a farokméret bármilyen szinten téma. Ha valakit szeretsz elfogadod úgy ahogy van és ilyen dolgokkal nem foglalkoztok, hogy kinek mekkora...
2014. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyforma nem lehet mindkét félnek a farka. Én nem irigykedek, csak az zavar, ha nagyon kicsi vagy nagyon nagy a párom farka.
2015. márc. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!