Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ti melyik pózt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ti melyik pózt szeretitek, illetve az elsőnél, passzív szerepben melyik a legelőnyösebb?

Figyelt kérdés

2014. márc. 1. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hazudnék ha azt mondanám hogy a misszionárius. Sajnos a fenék nem ott van, ahol a punci és a misszionáriust elsőre inkább csak a fiú-lány pár próbálja ki.


Fiúnak a legjobb elsőre szerintem a kutya póz, mert ebben a legkényelmesebb számára.


Ha pedig ő akarja irányítani a behatolást (nem bízza az aktív partnerére), akkor a lovagló is jó lehet, mert ott ő tudja szabályozni a behatolás mélységét.

2014. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg megbízol benne – és feltételezem, hogy olyannal akarod elveszíteni, akit ismersz jól, és akiben megbízol – akkor a kutyapóz a legjobb. Egy passzív számára szerintem az a legizgatóbb, ha az aktív irányít. ;)
2014. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a kutyapóz a legalkalmasabb. A barátom és én is így estünk át az elsőn. Így is tud módosítani a tempón meg a mélységen a passzív fél is, nem csak a lovagló pózban. Én leginkább ez a kettőt szeretem, de a kedvenceim közé került i, hogy én hason fekszem, párom meg rajtam :) Aki nem próbálta, annak ajánlom, de nem elsőre ;)
2014. márc. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Mielőtt nekiveselkednétek a dugásnak pár dolgot fontosnak tartok leírni:

- csak akkor kezdjetek bele, ha mindketten nagyon kívánjátok egymást, és tudjátok, hogy nem ront rátok senki az elkövetkező órákban!! Ha csak egy gyors menetet szeretnétek vagy könnyen lebukhattok, szerintem akkor inkább intézzétek el kézzel/szájjal! Dugásnál az egyik legfontosabb az ellazulás és hogy ki tudd zárni a külvilágot, ne kelljen azon agyalni, hogy mikor nyithatnak rátok.

- dugás előtt a passzív fél készüljön fel szerintem, 2-3 kis beöntéssel; fürdéssel. A beöntés után szerintem érdemes várni 20-30 percet, addig mehet az előjáték ;)

- óvszer!! síkosítás!! semmi sietség az elején!!


A kérdésedre válaszolva pedig, szerintem is elsőre a lovaglás a legideálisabb, itt maximálisan a passzív fél irányít mindent, és ez nagyon fontos a legelső behatolásoknál. Mi közel 1 év után is minden egyes alkalommal lovaglásban kezdjük a dolgot.


Számomra a kutyapóz hol jó, hol kevésbé. Leginkább ellazulni az esti fürdés után tudok, azok a dugások szoktak a legjobban sikerülni, és általában ilyenkor élvezem legjobban a kutyapózt.


Utóbbi időben mi is csináljuk az "én hason fekszem párom meg rajtam" módszert, és a 3-as válaszolóval egyetértve szerintem is baromira kellemes és izgató :)


Remélem tudtam segíteni, sok sikert!

21/f

2014. márc. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennél amikor a passzív hason fekszik, az aktív pedig rajta, és még nyomja is lefelé, a passzív farka elfér kényelmesen? Akkor is, ha esetleg merevedni próbál közben, vagy nektek ilyenkor nem szokott felállni? Kíváncsi lennék egy passzív véleményére, mert én nem csináltam még így, ráadásul fiúkkal csak aktív voltam eddig, és nem igazán tudom elképzelni. :D
2014. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

külön köszönöm 4-es válaszoló :))

2014. márc. 3. 18:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 5-ös válaszoló!

Nálunk nekem dugás közben van amikor van merevedésem, van amikor nincs. Az ágyon nem szokott gond lenni a hason fekvés, nem nyomja a farkat.


Azt elfelejtettem írni, hogy miért izgatóbb ez a póz: mert a párom rám fekszik, és így teljesen összesimul a testünk, és a lábainkkal is tudunk egy kicsit hancúrozni, összekapaszkodni lent (hozzáteszem mindkettőnknek lábfétise van), és közben váltakozva jó keményen vagy lágyan dug. Hmm, mennyei :)

2014. márc. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Oldalfekvés
2014. márc. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!