Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Eren és Rivaille frankón...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eren és Rivaille frankón buzulnak egymással?

Figyelt kérdés

[link]

Több helyen is olvastuk, de nem akarjuk elhinni. Légyszi, gyorsan,mert fontos xDD



2014. ápr. 7. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Ejj épp elküldtem a válaszom erre átpakolták a kérdést, írhatom le megint...


Megnyugtatlak titeket, se az animében, se a mangában nem canon, tehát csak a fandom agyszüleménye, nincs köztük semmi a sok szexuális vonzalmon kívül, szerintem nem is lesz, ez nem egy lightos yaoi.

Egyébként szerintem jó kis párosítás, ha a 19 év korkülönbséget ignoráljuk meg ilyenek, jó kis ficeket olvastam már. Persze abban a világban már 12 évesen katonának mentek, elég felnőttek azok már. De Jean meg Marco akkor is jobb :D

2014. ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Bocsi, nagyon szépen köszönjük a gyors választ:D

Nagyon sok utalás van az animében is rá xDD Szóval, inkább megkérdeztük..:D Még egy kérdés: Rivaille és Petra télleg össze akartak házasodni?:)) Azt tudjuk,hogy Petra szerette Raviollit, de vajon tészta is így érzett ?XDDDDD

2014. ápr. 7. 16:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen utalás volt rá az animében? Minden részét láttam, sokat kétszer, istenemre, hogy shippelem a két idiótát mint a sz*rt de én is látom, hogy semmi logikus ok nincs rá.

Petra meg Levi között se hiszem, hogy pár fanficen kívül akármi lenne, nincs nagyon idejük meg módjuk házasságról gondolkodni, főleg, hogy (spoiler satöbbi) Petra halott. Olvastam pár ficet amikben ők is párosítás voltak, de semmi canon dolog nem volt köztük, Levi szerelmi életéről annyi sincs publikálva, mint Dumbledore-éról (akiről márpedig hivatalos, hogy meleg, csak a szerelmi életének semmi köze a HP történetéhez)

2014. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én verziómban Rivaille tiszteletben tartja a korkülönbséget, de őszintén ki ne húzna meg egy olyan srácot, mint Eren (ignoráljuk egy picit az idegbajait, testi szinten értettem) mikor évekig nem volt nő a közelében? (Hanji megint egy más téma, őt nem tartom tisztán nőnek.) Rivaille szerintem elég valószínű, hogy meleg, de hát istenem Reiner is az, Ymir meg leszbikus, ez van.

Petra az apjának küldött a halála előtt egy levelet, hogy hozzá akar menni Rivihez, ezt Rivaille akkor tudta meg, mikor jöttek vissza a küldetésről, ahol Petra meghalt :) De én Auluo és Petra (ami amúgy canon) illetve Eren és Rivaille között több feszültséget látok, mint Petra és Rivaille között, a hadnagy részéről legalábbis.

2014. szept. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
mi a fenéről van itt szó? o.O? ez valami japán barátok közt?
2014. szept. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolso.A japán baratkozt címe:Attack on Titan
2015. máj. 30. 12:37
 7/9 Gérard12 válasza:

feradraco Rivaille szerinted meleg? O.o

Remélem ezt csak félreírtad...

Ajánlom ezt a kérdést a kommentelők szépen leírják miért egy nagy baromság..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..

2016. jan. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Húh, nem hiszem el, hogy egy több, mint egyéves válaszomat előhúzta valaki... :p Melegnek, de legalábbis homoromantikusnak továbbra is el tudom képzelni, letagadva soha nem volt, bár már inkább aszexuális felé húzok. (A headcanonokat meg szerintem leszarozás nélkül is tiszteletben lehet tartani.)
2016. jan. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gérard12 válasza:

Na az aszexuálisban egyetértek

És én csak a 2015-öt néztem :P

2016. jan. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!