Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek többsége hogy lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek többsége hogy lehet ennyire felelôtlen?

Figyelt kérdés

Leszögezem: nem vagyok homofób rasszista, meleg vagyok!

De mleg létemre is rosszul vagyok a nagy többségtõl. Folyamatosan azt látom a társkeresõkôn, fórumokon h nem számít ki vagy, mi vagy csak tedd a dolgod! Tisztelet a kivételnek persze. A minap arról számolt be egy 22 éves fiu, h egy vasútállomáson 3 f@-$zt szopott le egymás után persze szájbaélvezéssel együtt. Mikor ugymond számonkértem, h nem fél-e h bármit elkap, azt felelte h mindenben van kockázat... én meg ugy gondolom h a nemi betegség elkerükhetõ. Pl én nem venném egy jöttment pasi szerszámát a számba, ugy h ki tudja kikkel mikor volt elõtte. Ha valaki csak úgy gondolkodás nélkül szopat, akkor mással is megtette már. Azzal meg ne jöjjön senki hogyha nincs seb a szájban, nincs baj! Honnan tudja azt vki h pl a chips nem sértette fel a szájpadlását vagy épp a fogkefe... mikrosebek mindenki szájában akadnak. És akkor én vagyok az, aki problémázik minden. Nem értem hogy lehetnek ennyire felelõtlenek. Én azt is megértem h a társadalom miatt nem kezdenek sokan kapcsolatot, csak alkalmi afférokat bonyolítanak le, de miért nem lehet azt is ésszel?

Na elég volt, most a ti véleményetekre, tapasztalataitokra lennék kiváncsi.

(Nem kell b#zizni, itt nem az a lényeg, hanem a védekezés nélküli gyakori egyéjszakás kaland a melegek részérõl!!!)

20F



2014. ápr. 9. 08:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A heteroszexuális kanoktól is meg fogod kérdezni ezt, akik lazán dugnak gumi nélkül, és egy buliban akár három különböző csajt is szopatnak?

Tudniillik nagyságrendekkel nagyobb a fertőzésveszély, mint egy sima szopásnál.

2014. ápr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok ezzel is, de én meleg körökben vagyok érdekelt. A dugást meg sem említettem, mivel melegeknél a gumi análhoz alap (lenne). Orálhoz meg ugye nem húznak gumit, ugyhogy melegek között az orál a legnagyobb fertõzésveszély. Arról nem is beszélve, h megkockáztatom, egy meleg pl 25 éves pasi több embert szopatott meg mint egy 25 éves hetero pasi, mivel heterók között sokkal több a komoly hosszútávú monogám kapcsolat mint a melegek között. De nem ez a kérdés! Nem kell hasonlítgatni senkit. Arra vagyok kiváncsi h a szintén melegek hogyan vélekednek errõl, amit kérdeztem és h õk is tapasztalták ezt a laza felfogást!?
2014. ápr. 9. 09:22
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

A pasi az pasi marad, tök mindegy mire gerjed.

És a pasik így állnak a szexhez. Ha kanosak, a legyet is röptében és minden kulcslyukot.

Ha a csajok is olyan kanosak lennének mint a pasik, akkor kőkorszakban élnénk és orgia lenne egész nap.


Én is ilyen vagyok, ha kanos vagyok, elvesztem az eszem. Sok motiváció és önuralom kell, de ha farkakra gerjednék, és valaki a számba akarná nyomni, akkor nem tudom, hogy mennyit érne az önuralom. (sőt jobb példa, de ez inkább álom mint az előző: kanos vagyok és csajok flörtölgetnek velem az utcán, és be akarnak rángatni sikátorba egy gyors menetre, mikor tudnék ellenállni nekik?)

2014. ápr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A felfogás dologra: szerintem annyira bennük volt már ez a felvállalom önmagam, nem érdekel, egyszer élünk, nem akarok hazugságban élni, élvezni akarom az életet; hogy a szexhez is már így állnak.
2014. ápr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Sokan felelőtlenek mert nincs miért/kiért annak lenni :D

Valamilyen szinten mi is felelőtlenek vagyunk párommal mert nem használunk gumit. De kivagyunk vizsgálva és a tisztálkodással is jóban vagyunk :D Akinek meg ez a legnagyobb öröm az életben hogy sok fszt bekap mindegy kitől elkap betegségeket és meghalt akkor ez van :D

2014. ápr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
sajnos sok a felelőtlen ember...
2014. ápr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyet értek veled, én sem tudom, hogy hogy nem féltik legalább önző módon a saját egészségüket az ilyen szokású melegek, ha a másikét nem is...


Ráadásul nem is arról van szó, hogy nincsenek tisztában a kockázatokkal, hanem bevállalják.


Mondjuk én nagyon nem tudok azonosulni az ilyen fajta szexuális élettel, mert én nem mennék bele egyéjszakás (egyperces...) kalandokba. Nekem az érzelmi kötődés elengedhetetlen, szóval csak a barátommal/párommal tudnék együtt lenni, ott pedig meg van a bizalom, az óvatosság, az érzelem...


Szóval abszolút típus kérdése, mert még csak nem is annyira szexuális étvágy kérdése szerintem... mert rá lehet rántani annyiszor otthon, amennyiszer jólesik. Tudom, hogy nem összehasonlítható ha egymagában van az ember vagy másodmagában, de nekem tuti nem érné meg a kockázatot...

2014. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#3. szerencse h nem minden pasi ilyen :) Pl nekem még sosem volt szexuális kapcsolatom pasival, képzelheted mennyire 'éhes' vagyok, de akkorsem érnék egy ujjal sem minden szembejövõ pasihoz.

#4. ahogy mondtam, ezt én megértem. Dugjanak minden egyes nap mással de használjanak gumit, ha orálhoz meg nem tetszik, akkor ne szopjanak, kézzel is lehet izgatnak.

#5. örülök h párod is van :) de... ugyanakkor nem ártana a gumi. igen, tisztálkodsz, de gondolj bele, ott mégis szarni szoknál! Hallottál már a kóli baktériumról?

#7. egyetértek veled. Ez nem az étvágy kérdése, hanem a nemtörôdömségé sajnos.

2014. ápr. 9. 16:06
 9/14 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező te nagyon elvagy tévedve!


Honnan gondolod azt, hogy a melegeknél nagyobb a fertőzés veszély? Menj el egy szórakozóhelyre, bár szerintem nem nagyon jársz..legalábbis a mimóza lelkű kírásodból erre következtetek.

Hetero fiúk lányok ugyanúgy sexelnek orrba-szájba. Orális sex ott is van, így a fertőzés veszély is adott.


Már megbocsáss...de milyen jogon "kérsz számon" bárkit is hogy miért sz---pott le 3 f-@szt?


Mi közöd van hozzá? Mert szerintem SEMMI.

Bár megjegyzem, az a 3 pasi szerintem sem minőségben sem külsőben nem ütötte meg a kutyasegge vonalát. Ha valaki igénytelen wc-s "öregeket" szeret cumizni, lelke rajta.


Én úgy látom, Te az a kategória vagy aki a "futott" még kategória. Túl érzékeny, heteket rágódik egy orálon és lehet hogy nem is túl csinos.

Valszeg nem éltél, tehát tizenéves korodban nem ismerkedtél,nem "pasiztál" hanem ültél a gép előtt vagy sakkoztál. Most meg az a fene nagy "egod" ami egyébként inkább az ultra gáz kategória mondatja veled ezeket a dolgokat. Nem vagy inkább irigy? Talán mert más "él" Te meg nem...


Én fiatal vagyok, de hála a jó istennek hogy nem voltam ilyen mint Te. Lehet felelősségteljesen, és biztonságosan sexelni egy melegnek vagy bisexnek. Meg kell válogatni a partnereket, és hát az ilyen wc "bácsik" nem igazán erről híresek.


Te inkább vonulj zárdába, mert 20 évesen ez nagyon siralmas. És jöhetsz majd az okítással, iszonyú gáz ahogy hozzáállsz a dolgokhoz. Van pár év köztünk, de mégis..ég és föld.

2014. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, valamikor én is nosztalgiáztam ilyenen. Ne is törődj velük! Egy nap, téged is megtalál a szerelem, s akkor, már csak ő fog számítani, nem ezek a papírt nem tűrő kifejezésekkel illethető jellemtelen semmirekellők.
2014. ápr. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!