Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Minden jófejnek tűnő bi vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden jófejnek tűnő bi vagy meleg fiú ilyen link?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem a héten egy másik sráccal, akivel skypeoltunk is. Jól kijöttünk. Tegnap meg teljesen más lett a stílus. Nem is reagált egy ideje:( Csak ki akarok próbálni pár dolgot egy normális sráccal, de nem találok normálisat. Idegesít, hogy pl vele se tudom most mi van.

2014. máj. 23. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
És minden hasonló hülyegyerek ennyire fogyatékos? Ja nem, ez csak általánosítás
2014. máj. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
HA kijelentést írtam volna igazad lenne. Én a tapasztalatomból indultam ki és tanácsot kérek h csak én fogom ki ezeket vagy ez a szokás...
2014. máj. 23. 10:49
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
1 Srác után hatalmas tapasztalatod van :D
2014. máj. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem az ilyet. Egy párhoz már nekem is volt szerencsém. Ne add fel :)
2014. máj. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez kényszerűség.

Kétféle módon lehet viselkedni.


I. Alapjában véve kedvesen - tehát jófejnek tűnő módon.

Ekkor mindenkivel, aki ismerkedést kezdeményez, levelezésbe kezdünk - mert mindenkiről kiderülhet (általában ki is derül), hogy érdekes ember. Ilyenkor azonban a levelezőpartnerek nagyon elszaporodnak, s töménytelen időt emésztene fel a sűrű kapcsolattartás mindegyikkel - tehát

a) mindegyikkel levelezünk továbbra is, de az idő korlátozott, így csökken az egy főre eső figyelem, ami "ellinkülés"-ként érzékelhető a másik fél részéről. Az idő előrehaladtával jófejségünk veszít kezdeti értékéből, akár tizedére is csökkenhet.

b) bizonyos kapcsolatokat leépítünk, mondjuk 10-ből 9-nek megmondjuk, hogy vége a beszélgetésnek. Ebben az esetben az esetek 90%-ában bunkónak minősülünk mégiscsak.


II. Nem vagyunk kedvesek, nyitottak, jóhiszeműek - nem tűnünk jófejnek

Ebben az esetben az ismerkedést kezdeményezőket "megszűrjük" - ami valljuk be: bunkóság, de hosszú távon az I. viselkedési forma is ide vezet. Itt azonban megspóroljuk a csalódást az érdeklődők 90%-ának.


Szóval a kérdés immár az, hogy mi számít normálisnak?:D

2014. máj. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

valami olyasmi lehetett,hogy megnézett mi kivagy mivagy,mérlegelt és nem vagy ok.

Az első 15-20 ismi álltalában bukás valahol.

én is így voltam vele.

2014. máj. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem értitek. vagy 2 óra chat, majd 1 óra szóbeli beszéd után másnap lett más a stílusa. AMiket fentebb írtatok tök jó, hogy nem annyi idő, stb, de ez pont olyan h egymásra figyeltünk, jól kijöttünk és így a váltás. Értitek?
2014. máj. 23. 23:14
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és nem egy ilyen volt. Mondjuk nem pont ilyen volt már. De azt a srácot is úgy éreztem h jófej, meg volt szó taliról aztán eltűnt, nem reagált, stb.
2014. máj. 23. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!