Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Anális szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Anális szex előtt a passzív félnek muszáj beöntést alkalmaznia?

Figyelt kérdés

Több oldalon is olvastam ezzel kapcsolatban cikkeket/véleményeket emberektől, hogy mit hogyan kell, de a beöntés nekem nem világos.

Muszáj beöntés vagy elég ha elmegy az érintett személy előtte WC-re?

Akinek volt már része ebben a helyzetben leírná nekem hogy és mint kell csinálni a dolgokat szex előtt a passzív félnek? Meg hogy mire kell figyelni...

Köszönöm előre is! :)



2014. jún. 29. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Én nem vagyok meleg, de szeretem ujjazni magam. Én azóta használok beöntést, amióta egyszer ujjaztam magam, és "olyan" lett az ujjam.
2014. jún. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

igen szükséges.

én vettem zuhanyfejre csatlakoztatható anál mosót diamond sexshopban.

menj el nagy vécére és utána mehet a belülről mosás.

sokan irják, hogy elég a nagy kaksi, de ez nem elég, mert marad bőven bent cucc hidd el.

2014. jún. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
ha csak elmész wc-re attól még nem leszel tiszta belül, ki kell mosni szex előtt. van erre több módszer is házilag... de lehet venni szexshopban vagy neten rendelni ilyen cuccot pár ezer Forintért
2014. jún. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ahhamm értem :) és ez a beöntés hogy zajlik? Csak mert szexshopba hivatalosan még nem mehetek be, szóval onnan nem tudok venni semmit. És milyen érzés? Nem rossz?
2014. jún. 29. 15:09
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem a szexshopba kell menni, hanem a gyógyszertárba. Kérsz egy 1-2 literes tartályú beöntőkészletet:


[link]


Ezt megtöltöd langyos vízzel, felteszed egy magas helyre. A cső végét a fenekedbe dugod, megnyitod a csapot. Miután beléd folyt az összes, vársz kb. 5 percet, és a WC-n kiengeded.

2014. jún. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

[link]

én pick pack pontba kértem és ott vettem át.

online rendeld meg, írj be hamis születési dátumot.

az átvevő pont meg pont leszarja hány éves vagy

2014. jún. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

én tegnap rá csusszantam egy 11X8,5cm es méretű mű brokira,és egyáltalán nem lett "olyan" még csak büdi sem volt.

magamból :) kiindulva azt mondom,hogy nem kell,de célszerű megmosni az ánuszodat.

2014. júl. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
a sexshopban nem kérnek/kérhetnek személyit.szóval,ha nem vagy 8 éves akkor simán befuthatsz sexshop-ba.
2014. júl. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
totál tisztára nem tudod kiszarni magad belül, az tuti:)
2014. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező:


Írd be a googleba:

gay anal sex shit


És nézd meg csak, hogy miért is kell az a beöntés.

2014. júl. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!