Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A passzív meleg fiúk miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A passzív meleg fiúk miért olyan vékonyak mind?

Figyelt kérdés
azt vettem észre a passzív meleg fiúk(ők a lányok) mindig olyan kis vékonyak/törékenyek

2014. aug. 13. 12:57
1 2
 11/19 ftf1983 ***** válasza:

Nem csak vékony passzívak vannak, sőt nagyon sok izmos kigyúrt srác passzív.

Nekem speciel a vékony passzív fiúk az eseteim

2014. aug. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én passziv vagyok, de nem mondanám magam vékonynak :D

Én kifejezetten nagynak tartom a "kofferom" de drága párom mindig kifejti, hogy nem vagyok kövér, se vékony, pont neki megfelelő. :) Abban nekem van igazság, hogy ahogy mondtad "törékeny", mindig ő lép fel ha vki belém köt, én csak ugatok :D Igen, amelyik kutya ugat az nem harap :D Na én ugatok, ő meg harap XD

De mi ezt már megbeszéltük, őt nem zavarja, sőtt szereti, hogy rávagyok szorulva, mert így érzi hogy szükségem van rá. Ami minden teintetben igaz.


Jaj, mindig eltérek a tárgytol. A lényeg a lényeg, ez csak általánosság. Nem minden passziv vékony.

2014. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

én is passzív vagyok és nem mondanám magam vékonynak, bár kövérnek sem 178/70


18m

2014. aug. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Baromság. Passzív vagyok, 181 centihez 93 kiló.
2014. aug. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
de igazi passzívok vagytok vagy néha más is? :)
2014. aug. 15. 14:32
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Én "igazi" passzív vagyok.(full passzívnak nevezik mostanában) tehát a szexben csak a női oldalon vagyok mindig. És én is vékony, törékeny vagyok szerencsére :) Mert általában az aktívaknak(full aktívaknak biztos) a vékony törékeny passzívak jönnek be, persze ez általánosítás, vannak kivételek. Ezért törekszik, sok passzív arra, hogy vékony legyen. Aktív visz randizni, kezdeményezőbb, irányítóbb, férfias férfi a kapcsolatban, én is ezt szeretem.

Sok meleg rosszul van attól, hogy így felosztják őket "lányra" meg fiúra, általában az unik, de sokaknak az a természetes mint egy hetero kapcsolatban, a passzív fél vékony, törékeny és alacsonyabb. Meg a bi aktív pasik is ezeket szereik leginkább, nekem is volt egy olyan pasi, mondjuk ő azt is szerette ha nőnek öltözök.

2014. aug. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is full passzív vagyok, de mondjuk az én párom rosszul lenne ha vékonyka lennék :D Azt mndta, hogy az ő exe az volt és ő neki rossz volt egy csontkollekció. Megmondta h azt szereti h van rajtam mit fogni.

Attol hogy passziv vagyok én pl nőnek sose öltöznék, megis mondtam. Ő meg mondta, hogy ne is próbáljak, mert ő meleg, ha fiut szeret akkor az fiu is legyen ;)

Szóval nem tom vannak érdekességek.

2014. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
77%

én full passzív vagyok, normális, heterós, nem vékony , nem lányos. :)


Szóval kinézetre teljesen heteró vagyok, de az ágyban tudom mitől döglik a légy :)

2014. aug. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én is full passzív vagyok és komikusan vékony testem van. 185 centihez vagyok 57 kiló, ráadásul a fejem pedig akkora, hogy az szerintem több mint két méter magas férfin állna normálisan. Egyszerűen ilyen genetikát örököltem.
febr. 26. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!