Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki lehet nöni a homoszexualitást?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet nöni a homoszexualitást?

Figyelt kérdés

Unokatesóm meleg, de ezt csak én tudom róla. Van valami esélye hogy kinöjje ezt a rendellenességet?

Vagy ez is csak egy része a teenagerkori lázadásnak mint a "fessük pirosra a hajunkat"?



2014. aug. 21. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
Kinövi, egy bilagit segítene
2014. aug. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
van aki 60 70 évesen is meleg meg afölött és ő nem nőtte ki
2014. aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%

Ha ezzel született akkor nem

De egy psziológus nem árt :) (neki sokat segítene komolyan)

2014. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

ezt nem lehet kinőni.

ez egy genetikai rendellenesség.

Nem tehet róla hogy meleg lett, és nem is tud változtatni

el kell szépen fogadni vagy békén hagyni

Ha emiatt megvetitek,piszkáljátok elfogjátok veszíteni örökre

2014. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
hogy lehetne már? a heteroszexualitást ki lehet nőni szerinted?:)
2014. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos(?) ezt nem lehet kinőni és igazából a pszihomókus sem tud segíteni, max. elfogadtatni magaddal, hogy ez "normális", nem igen tehetsz ellene semmit. Ha valaki harcol ellene és bele menekül egy heterosexuális kapcsolatba, ne adj Isten egy házasságban, akkor hazugságban éli az életét és idővel nem tud az ösztöneinek parancsolni. Két ember élet mehet tönkre jó esetben. A Tiéd és a feleségedé. Rossz esetben a gyerekek is megisszák a levét. Tudom, nem rólad van szó, csak így egyszerűbb volt megfogalmazni. Hagyjátok élni az unokatesót, és hagyjátok elfogadtatni magával a tényt.
2014. aug. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
hány éves az unokatesód ?
2014. aug. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat !

15 lesz szeptemberben. Egyébként fiú.

Csak azért gondoltam, hogy kinövi mert eddig is volt pár elemebeteg szokása, kiskorában autista jellem volt, most abszolút társasági ember, egész nap a haverjaival lóg.

(én 19/f)

2014. aug. 21. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!