Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Rosszabbul esik, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Rosszabbul esik, ha a párotok ellenkező neművel csal meg?

Figyelt kérdés
Miért? Volt már ilyenre példa, úgy, hogy a párotok homoszexuálisnak mondta/tartotta magát?

2014. szept. 21. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt jobban meg tudom érteni, mintha velem ellentétes neművel teszi, ha érted mire gondolok. Jobban el tudom fogadni lelkileg, és nem annyira érzem magam hibásnak és meg tudom őt érteni.
2014. szept. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Körberöhögném :D Nem hinném el, kizártnak tartom :D


De ha mégis megtörténne röhögve szakítanék és még évekig röhögnék, annyira nem tudom elképzelni pasival :D


20/L

2014. szept. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne probléma, ha megcsalna (sem fiúval, sem lánnyal); amíg nem szed össze nemi betegséget, és velem is igazán szeretne lenni. Ennek ellenére nem teszi. Azt hiszem... :D
2014. szept. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem meg nem tortent ilyen, de az exbaratnommel (21/leszbikus) igen, nemis egyszer. Ot elegge megviselte sajnos :( azota persze tobb kevesebb sikerrel helyrehoztam az onbizalmat es megfogadta h biszexel soha nem kezd :)...


A mostani baratnommel(19/leszbikus) is megtortent es neki is fajt :( o konnyebben tultette magat, bar meg mindig haragdzik exere es ezt megertem...


Szemely szerint csak sajnalni tudom azt a not aki megcsal egy masik not aki szereti egy ferfival aki csak a kalandot latja benne. (Es ez mindenkire igaz aki megcsalja a parja)


17/l/l

2014. szept. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazság szerint, kevésbé. Mondjuk nálunk az az eset áll fent, hogy mindketten biszexuális fiúk vagyunk, de... Ha most bejelentené, hogy ő meghúzott egy lányt, szerintem kiröhögném, majd gratulálnék neki. Lehet ez csak az én libertariánus felfogásom, de én a megcsalád tényén annyira nem tudom felhúzni magam, ha az spontán, általam ismeretlennel, egy buli hevében történik. Ha mondjuk úgy csalna meg, hogy az exbarátnőmmel, előre kitervelten, akkor azért lehet, hogy tombolnék...


Egyébként, még amikor 16 voltam és jártam egy sráccal, akkor volt ilyenre példa. Előző este elment bulizni, majd másnap sírva hívott fel, hogy beszélni szeretne velem, és bevallotta, hogy a buli hevében smárolt pár csajjal. Én kinevettem, majd mondtam, hogy akkor a következő bulin akár versenyezhetnénk is.

2014. szept. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a barátnőmet megcsaltam egy fiúval, akivel màr elég régóta együtt is vagyunk. Barátnőm a pofámba röhögött, amikor elmondtam neki. Azóta is jó haverok vagyunk.

De ha a barátom megcsalna egy csajjal, nem zavarna annyira, mintha egy sráccal tenné.

19f

2014. szept. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!