Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyon felizgatnak a meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felizgatnak a meleg szextörténetek, esetleg valaki leírná nekem a sajátját?

Figyelt kérdés
Nagyon fel tudnak izgatni az ilyen MEGTÖRTÈNT, valós meleg szextörtènetek. Szívesen olvasnèk pár ilyet. Èn kezdő vagyok, talán passzív, ès ezektől lehet kedvet kapni kipróbálni.

2014. okt. 1. 06:30
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
A szaunában leszopott a feleségem. Az volt a legmelegebb szextörténet az életemben.
2014. okt. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

ide nem valószínű hogy leírják. De ha kitalált/valós történeteket akarsz olvasni akkor itt van pár link hozzá:


- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link] (De regisztrálni ingyen lehet és van néhány szabad sztori is de a legtöbbször VIP tagság kell amit egy 508 Ft-os sms küldésével vagy egy beküldödt VIP történetet (ami lehet homo vagy bármilyen más műfajú) hogy 30 napig. )


Részemről én ezeket szoktam olvasgatni.

2014. okt. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!