Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Leszbi/bi lányok! Mi vonz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi/bi lányok! Mi vonz titeket a fiús csajokban?

Figyelt kérdés

2014. okt. 24. 19:54
 1/8 anonim válasza:
7%

Jogos a kérdés, hisz ha fiú kinézetű lányokkal jöttök össze,az majdnem ugyanolyan mintha egy fiúval jönnétek össze. Legalábbis a külső megvan.


Ollózni, ujjazni pasi is tud, meg egy fiús kinézetű lány is. Szóval mi értelme?

2014. okt. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Én azt mondom, hogy inkább a FIÚSABB lányok vonzanak jobban. Nem a fiúimitátorok. Szóval lányosan rövid félhosszú, rövid haj (de ismétlem, lányosan), kényelmesebb öltözék, esetleg rocker vagy valami hasonló. De ez nem kitétel. Tetszettek már meg igen lányos lányok is.

A fiúimitátoroktól menekülhetnékem van és nem hinném, hogy valaha összejönnék olyannal. De kinek mi.

2014. okt. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

"Ollózni, ujjazni pasi is tud, meg egy fiús kinézetű lány is. Szóval mi értelme?"


- Jó az illata, ellentétben egy kannal;

- finom a bőre, ellentétben egy kannal;

- nem egy állat lelkileg, ellentétben egy kannal;

- nem szőrös, ellentétben egy kannal;

- nincs egy büdös pöсse, ellentétben egy kannal;

- nem fogja azt képzelni, hogy automatikusan ő a főnököm, én meg a szolgája, ellentétben egy kannal;

...és így tovább.

2014. okt. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Én is úgy vagyok ezzel mint aki már hozzászólt.

Akik pasinak néznek ki, akiknek nagyon rövid haja van, pasinadrágot hordanak és pasidezodort használnak, na ők nem jönnek be.


De a tépett félhosszú hajú, lazábban öltözködő, nem magassarkús de azért hajmegcsinálós és néha sminkelős csajok az eseteim, imádom a tetoválásokat is.


Én abszolút csajos vagyok, rengeteg ruhám, szoknyám van, imádom a magassarkút stb.

Nem tudom miért ők vonzanak, de NAGYON vonzanak :D


20/L/L

2014. okt. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Én lányos lány vagyok és a lányos lányok vonzanak

17/L

2014. okt. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nőies leszbikus vagyok és csak nőies nőkhöz vonzódok, de szerintem akik a fiúsabb lányokat kedvelik, azért teszik ezt, mert nem vonzza őket a férfi test (mint általában semelyik leszbikust), és valószínűleg kedvelik azt bennük, hogy a fiúsabb lányok vagányabbak, de megtalálható bennük a gyengédség is. (Bár a vagányság nem a külsőtől függ, egy nagyon nőies, kedves nő is lehet vagány, ha pl. mondjuk a szabadidejében lovas íjászkodik vagy hasonló, különleges sportot űz.)


Nekem személy szerint a fiús lányok közül, csak a Shane-típusú lányok jönnek be, de ők is csak vállig érő hajjal. Azok a fiús lányok kifejezetten nem jönnek be, akik tele vannak varrva férfias tetoválással, piercingekkel, és felnyírt és/vagy tüsis hajuk van. (és ha ennek tetejében még kigyúrtak vagy ducik is, azoktól menekülőre is fogom. )

2014. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

kedves 3. nem kell általánosítani,nem minden férfi kan.

én futottam össze olyan bi fiúval akivel többet kellet lelkizni mint mint az összes korábbi barátnőmmel...ott semmi főnököskodés,szag,szőr nem volt.


amúgy igaz,van bennük egy bizonyos finomság ami a pasikban nincsmeg.de a férfi imitátorok nekem is gázosak kicsit.

29/bi L

2014. okt. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
71%

Én fiús lány vagyok. De egyépként mind a kettő kategória vonz. Szeretem ha eltudok gondolkodni azon hogy fiú-e vagy lány. De azok a lányok akik már végképp fiú kinézetüek...na velük nem szinpatizálok..

16/L

2014. okt. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!