Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tegnapelőtt voltam először a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnapelőtt voltam először a pasimmal, és nem alakult jól a szex! (több lent)?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt voltam először együtt a fiummal, és ott derült ki, hogy 23 cm a farka. Már a legelején fájt, mert olyan 5,5cm széles. Kedves volt velem, mert megvárta, hogy kitáguljak, és csak utána kezdte el jól betolni, de végig nagyon fájt, mert nem fért be mind a 23 cm, de ő nagyon eröltette, hogy tövig feldugja. Még most is nagyon fáj, két nap után. Mitől? Ez baj? Mit kondhak neki?

2014. nov. 12. 21:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Azért erdekelne hányan írnak privátot a kulcsszavak elolvasása előtt.
2014. nov. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtad neki vagy csak nem érdekelte hogy ne dugja be tövig? Nekem első barátomnak 21 centi körül volt de ő nem is tolta be tövig mert mondtam neki hogy az már fáj. Milyen pózban voltatok? Misszionáriusnál eltudom képzelni hogy nem kellemes ha erőltetik válasszatok olyan pózt ahol nem fér hozzád teljesen pl hason fekszel összetett lábakkal vagy oldalt ő meg hátulról "közelít"
2014. nov. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Mondtam, de azt mondta, majd megszokom
2014. nov. 12. 22:05
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
#2 Sem olvasta el a kulcsszavakat.
2014. nov. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben (hacsak nincsenek mazochista hajlamaid) úgy otthagynám (a 23cm-e ellenére) mint a sicc. Tegye tönkre annak a beleit, aki hagyja!

Normál esetben egy kis kellemetlenséget elvisel az ember a szép élményekért cserébe de 2 nap szerintem sok. Dokira gondoltál? Ha bármi belső sérülést okozott, akkor azt nem ártana kivizsgáltatni.

2014. nov. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
9%

"Kedves volt velem"


".... végig nagyon fájt, mert nem fért be mind a 23 cm


"de ő nagyon eröltette, hogy tövig feldugja"


Hát ez tényleg k..va kedved volt tőle!


"Még most is nagyon fáj, két nap után."


Ezen nem csodálkozom. Azzal, hogy próbált egy 23 centis péniszt beléd erőltetni, méhszájadat nyomta, azzal együtt a méhedet felfele a hasüregben. (Még jó, hogy nem okozott vérzéssel járó méhszáj sérülést.)


Azt sem értem, hogy neki hogy lehet ennyi esze, hogy nem fogja fel, hogy neki kell a behatolással a hüvelyed hosszához igazodnia, ahelyett, hogy a belső szerveidet próbálja átrendezni, az sem értem, hogy hogy szarhatja le ennyire a te érzéseidet önző módon, de őszintén szólva azt sem értem, hogy te hogy hagyhattad, hogy ezt csinálja.


Az exemnek a 15-16 centis péniszével a legtöbb pózban már vigyáznia kellett, hogy ne találja telibe a méhszájamat egy szenvedélyesebb szeretkezés hevében, mert ő is, én is azt szerettük, ha az orgazmustól folynak a könnyeim, nem a fájdalomtól. Benne magától is volt annyi odafigyelés, ügyesség és önkontroll, hogy figyeljen rám, hogy nekem is élvezet legyen a szex, ne szenvedés.

2014. nov. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
#6 A kérdezőnek méhszáj problémája biztosan nem lesz.
2014. nov. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

# 7


Ó, köszi! Neki tényleg nem, legalábbis ebben az életében nem! :-)


Én meg szinte soha nem olvasom el a kulcsszavakat, mert a többség úgy fogalmazza meg a kérdését, hogy azoknak ritkán van jelentősége.

2014. nov. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%
#8 Ezért vannak a trollok.
2014. nov. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Béla211 ***** válasza:
100%

Jó persze hozzá szokik az ember nem nem az első sex után. Nekem is ilyen vastag a vége mint a te párodnak. de nekem csak 17 mégis a páromnak vagy félévig nem nyomtam be tövig mert akkor fájt neki.meg mikor szolt hogy fáj abba hagytam ez alap.

Amúgy meg lehet kéne venni neki egy akkorát mint az öve és feldugni neki akkor lehet jobban vigyázna.

2014. nov. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!